Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na maj

Autor Piotr Gibaszewski, 01.05.2019

 
 
 
 
 
 
 
Astrologiczny przegląd
W horoskopie niepodległości Estonii z 1917 roku Pluton przemierza ascendent. W ostatnich wyborach parlamentarnych do władzy doszła skrajna, antyeuropejska prawica, która w niemal całej Europie jest wspierana, zasilana i opłacana przez Kreml. Nie jest wykluczone, że na Estonii zrealizuje się węgierski scenariusz, czyli spolegliwy wobec Moskwy nacjonalistyczny, a w gruncie rzeczy – skorumpowany przez rosyjskie służby rząd. Całkowicie przeciwnie wygląda to na Litwie, gdzie Jowisz tranzytując MC horoskopu niepodległości z 1917, pomoże Litwinom skutecznie odpierać agresywne działania rosyjskich służb i stojących za nimi lobbystami, prowokatorami i hybrydowymi zielonymi ludzikami. Po wyborach na Ukrainie, gdzie prezydentem został Wołodymir Zełenski, sytuacja nie uspokoi się. Kwadratura Urana do MC horoskopu niepodległości Ukrainy z 1918 jest zapowiedzią licznych prób destabilizacji politycznej, społecznej i ekonomicznej, jakie będzie czynić Rosja wobec swojego sąsiada. Niedawne zapowiedzi zamknięcia rurociągów z ropą oraz blokada eksportu paliw na Ukrainę z Rosji i Białorusi jest wyraźnym tego sygnałem, że Rosja nie ma zamiaru się pogodzić z utratą kontroli nad swym dawnym terytorium. Z tego punktu widzenia bardzo ciekawie wygląda sytuacja w samej Rosji i na Białorusi. Obaj bowiem prezydenci przechodzą przez kolosalnie ważne procesy. W horoskopie piątej prezydentury Aleksandra Łukaszenki Uran wędruje przez IC tegoż horoskopu, co będzie potężnym wstrząsem dla – wydawałoby się – niezatapialnego prezydenta Białorusi. Niewątpliwie Putin wystawi słony rachunek Łukaszence za długie lata sponsorowania jego reżymu. Samego zaś Putina czego również tranzyt Urana. Będzie on wędrował przez jego horoskop urodzeniowy przez descendent, to będzie dla niego poważnym wstrząsem i zasadniczą zmianą na polu jego relacji, układów i kontaktów międzynarodowych. Jakiś czas temu została stworzona pewna teoria, że Putin, relacje z nim, porozumienia i układy są toksyczne i trzeba ich unikać. Być może Putin boleśnie się o tym w maju przekona. Zostanie zdradzony przez jakiegoś oligarchę lub wyjdą na światło dzienne jego ponure polityczne machinacje. We Włoszech opozycja Urana do Księżyca jest zapowiedzią politycznego kryzysu, co może przynieść upadek prawicowego rządu. Na Dalekim Wschodzie też nie będzie spokojnie. W horoskopie Chińskiej Rep. Ludowej Uran tworząc kwadraturę do Księżyca jest zapowiedzią dużych zawirowań na rynkach finansowych. Opozycja Marsa do Urana w horoskopie Korei Płn. tłumaczy, dlaczego Kim Dzong Un tak wysoko licytuje w rozgrywce w prezydentem USA Donaldem Trumpem testując jego wytrzymałość.
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przez mięśnie do duszy - wywiad z Moniką Braun

Poniżej prezentujemy wywiad z Panią Moniką Braun - psychokinezjologiem, terapeutką, od 2000 roku mieszkającą w Belgii. Po wewnętrznej transformacji rozpoczętej w wieku 32 lat i pod wpływem zafascynowania podświadomością i duchowością rozpoczęła kilkuletnią podróż wgłąb siebie stosując różne metody terapeutyczne: NLP, psychokinezjologia, reiki, hipnoza, voice dialog, konstelacje rodzinne, tachyon. Rezultaty były tak niesamowite, że po kilku latach rozpoczęła 3-letni kurs psychokinezjologii a następnie otworzyła własną praktykę. Od tego czasu nadal szkoli się i poznaje nowe terapie, włączając najlepsze do swojej praktyki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »