Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.04.2019

 
 
 
 
 

Neptun jako patron religii w rozumieniu kultu, duchowości, praktyk i zachowań religijnych obecny na IC sygnalizuje, że nad Wisłą „coś” ważnego będzie się działo z procesami duchowymi społeczeństwa. Oczywiście gorącym tematem jest coraz mocniej rozkręcająca się dyskusja wobec religii, seksualności, pedofilii w Kościele Katolickim, praw osób LGBT. To gorący, trudny, mocno angażujący ideologicznie i emocjonalnie temat, który będziemy obserwować w nadchodzących miesiącach. Proces ten odbywa się na dole tegoż horoskopu (na Warszawę), więc będzie on rozpalał dyskusje w mediach i wokół wyborów. Naturalny władca dołu horoskopu – Księżyc – symbolizujący lud i społeczeństwo, obecny w X domu horoskopu wiosennego przesilenia, w pustym biegu, oznacza, że spodziewany strajk nauczycieli będzie niezwykle nośny medialnie, dotkliwy, emocjonujący. Słońce znajdując się w IV domu tegoż horoskopu sygnalizuje, że poza fazą „zimną” (Imum Coeli w Rybach z Neptunem), będzie też faza „gorąca” (Słońce w V domu na Zachodzie).

Zwróćmy także uwagę na liczne kwadratury Jowisza, których będzie aż cztery. Jowisz rezyduje w w Polsce w I domu, co mocno obudzi polityczną rywalizację, gorące, skrajne,  dyskusje dotyczące Kościoła (Jowisz jest sygnifikatorem instytucji religijnych). Na Zachodzie zaś będzie w domu II, a jego kwadratury oznaczają silne spekulacje, huśtawki notowań na giełdach, walutach i rynkach finansowych. W Europie Środkowej, a więc i w Polsce, w II domu mamy aplikacyjną koniunkcję Saturna z Plutonem, co nic dobrego dla gospodarek tych krajów nie zapowiada. Zważywszy na to, że jest to horoskop nocny, z pełnią w tle, spodziewać się należy wyjątkowego wybuchu emocjonalnych procesów społecznych, niepokojów, protestów, zamieszek i buntów w niemal całej Europie. W Polsce zaś – na skutek mocnej obsady IC – możemy się liczyć z zasadniczą zmianą nastrojów. Czas spokoju – rozumianego politycznie, ekonomicznie i społecznie mamy zatem już za sobą.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duchowe nauki Awatarów

Oto nauki wielkiego Awatara ? Boga, Istoty Najwyższej, które przekazuje jego posłaniec, emisariusz i ambasador ? przewodnik duchowy Jeffrey Armstrong. Dzieli się on z nami najgłębszą wiedzą przodków, mądrością starców z rdzennych kultur i wieczną prawdą o Matce Ziemi i jej dzieciach ? o nas. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »