Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 

 

 

Upadek Kościoła Katolickiego?
W kwietniu ukaże się w Polsce książka francuskiego pisarza Frédérica Martela, który spędził w Watykanie kilka lat i przeprowadził wiele rozmów z najwyższymi hierarchami kościelnymi. Przez cztery lata, w blisko trzydziestu krajach, Martel prowadził dochodzenie związane z próbą odpowiedzi na pytanie, skąd w Kościele jest taka ogromna zmowa milczenia w kwestii homoseksualizmu, na czym polega lobby homoseksualne w Kościele. Pisarzowi jednak nie chodziło o samą kwestię homoseksualizmu księży (autor sam jest zdeklarowanym homoseksualistą), a jedynie o konsekwencje ukrywania swojej orientacji seksualnej oraz jaki ma to wpływ na sam współczesny Kościół. Ze względu na swoją orientację seksualną Martel łatwo zdobył zaufanie kościelnych hierarchów i znalazł się w tajemnym, ukrytym kręgu, w którym kościelni włodarze zaczęli śmiało i otwarcie mówić o swoim życiu i problemach. Książka, która nie została jeszcze w Polsce wydana, a już stała się sensacją, ujawnia wstrząsające informacje. 85% watykańskiej hierarchii to aktywni seksualnie homoseksualiści, którzy mają swoich partnerów, kochanków, prowadzą bujne życie erotyczne. Jednocześnie ci sami ludzie często deklarują się w oficjalnych wywiadach, jako konserwatyści, walczą z jakimikolwiek reformami w Kościele i co więcej – ostro potępiają homoseksualizm i samych homoseksualistów! Autor książki oczywiście nie prowadzi żadnej krucjaty przeciwko homoseksualistom, choćby dlatego, że sam nim jest. Odkrywa jednak szokujące fakty, które świadczą o tym, że kościelna hierarchia składa się w zdecydowanej większości z homoseksualistów. Homolobby kościelne to nie margines, to jego główny nurt!

W głośnym filmie Spotlight opartym na autentycznej historii, dziennikarze gazety Boston Globe odkryli, że biskup diecezji Bernard Law od wielu lat chronił księży-pedofilów. Dziennikarze z BG ustalili, że w diecezji bostońskiej od 5 do 8% księży to pedofile. Statystyki te potwierdziły się też w innych badaniach, w innych krajach. Większość molestowanych dzieci przez księży to chłopcy (badania mówią o 80%), co pokazuje, że większość pedofilów to homoseksualiści. Oczywiście nieprawdą jest, że homoseksualizm łączy się z pedofilią. Nie ma żadnych takich związków. To tylko ujawnia, jak mocno zaburzony, patologiczny i toksyczny jest mechanizm naboru przyszłych członków Kościoła Katolickiego. Ciągną doń w wielkiej liczbie obarczeni poważnymi problemami związanymi z tożsamością seksualną młodzi mężczyźni, ofiary molestowania seksualnego, które nie poradziły sobie ze swoją traumą i same stają się pedofilami. Młodzi chłopcy pochodzący z małych miejscowości i wsi niezainteresowani dziewczynami, skłaniający się do zbyt bliskich więzi ze swoimi kolegami, przepełnieni seksualnym napięciem, poczuciem winy, wyśmiewani, poniżani przez rówieśników, z wyrzutami sumienia, z piętnem potępienia sodomity, wypychani do seminariów przez swoje matki przerażone skłonnościami synów, przez matki, które widziały, jak ich synowie byli molestowani seksualnie… Dochodzi do tego jeszcze celibat, który sprawia, że nawet heteroseksualni mężczyźni żyją w zamkniętych społecznościach seminariów, zakonów, klasztorów, w których – jak wszędzie na świecie – dochodzi do patologicznych, kryminalnych, przemocowych zachowań, tak jak ma to miejsce w poprawczakach, więzieniach i obozach koncentracyjnych. Mylą się bardzo również ci, którzy myślą, że problemy z celibatem to tylko domena Kościoła Katolickiego. Podobne patologie dzieją się na łonie innych religii – w buddyjskich klasztorach i wśród bardzo religijnego, konserwatywnego, pełnego napięcia seksualnego społeczeństwa Hindusów, gdzie co kilka sekund dochodzi do gwałtu na kobiecie. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Tradycyjna Medycyna Chińska. Przewodnik holistycznego uzdrawiania

Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to w 80 procentach tryb życia, w 10 procentach akupunktura oraz w 10 procentach ziołolecznictwo. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tematu, jak i kompletnych laików, co skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »