Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
 
 
 
 
Kluczowym wydarzeniem marca będzie jednak trzecie i ostatnie przejście Urana przez Słońce hipotetycznego chrztu Polski. I choć wiemy, że to wątpliwa, mocno naciągana data, to jednak horoskop chrztu Polski jest symbolicznym, tzw. horoskopem kulturowym, którego twórcą jest Jarosław Gronert. Na poprzednim tranzycie Urana przez MC i Słońce chrztu w 1935 roku zmarł naczelnik państwa marszałek Józef Piłsudski. Oczywiście nie musi być analogii z równie wstrząsającym wydarzeniem, ale „coś” mocnego w marcu lub w kwietniu wręcz musi się w kraju wydarzyć. Czeka nas jakiś ważny polityczny zwrot, przesilenie, znacząca zmiana, co w nałożeniu na afery w rządzie – zwłaszcza aferę taśmową – może oznaczać wybuchową kombinację. Tym bardziej, że w horoskopie kongresu założycielskiego Prawa i Sprawiedliwości Uran wkracza na descendent, a w horoskopie rządu Morawieckiego Saturn również na descendent, a Neptun na Medium Coeli. Sam zaś premier Morawiecki musi się liczyć z potężnym ciosem, jakim będzie tranzyt Urana przez jego urodzeniowy Księżyc. Poprzedni tranzyt przyniósł mu publikację taśmy, na której został nagrany w aferze taśmowej pogromcy PO – Marka Falenty. Być może dojdzie do jakiegoś mocnego starcia frakcyjnego w Prawie i Sprawiedliwości lub zaczną spadać notowania partii i rządu, mimo hojnego programu przedwyborczego, którym PiS chce kupić ponowne zwycięstwo. Pozycja Morawieckiego, jako następcy Kaczyńskiego osłabnie, a on sam będzie musiał toczyć ciężkie boje o swoją pozycję. Horoskop podpisania umowy Koalicji Europejskiej nie jest jednoznaczny. Jest potężny ze względu na bardzo silną obsadę Medium Coeli, którą tworzy stellum Wenus, Plutona i Saturna w Koziorożcu. To na pewno będzie wzmacniać tę koalicję i daje jej znaczącą siłę w wyborach, a nawet zwycięstwo. Jednak zła pozycja Księżyca – upadek w Skorpionie – może świadczyć o tym, że koalicja ta nie utrzyma się do wyborów parlamentarnych w takiej formie. W tymże horoskopie potężną obsadę tworzy żywioł ziemi, co oczywiście daje siłę i stabilność na poziomie konkretów i pragmatyzmu. Jednak całkowity brak powietrza oznacza, że może zabraknąć „pary” do tego, by ten projekt był kontynuowany. Może też dochodzić do nieporozumień i kłótni w koalicji, co związane jest ze złą komunikacją i tendencjami autorytarnymi szefa PO – Grzegorza Schetyny. Ciekawa jest także silna obsada idealistycznego, wolnościowego XI domu (stellum Słońce, Neptun, Merkury), ale tu znów mamy problem – opadłego i wygnanego Merkurego. Wygląda zatem na to, że Koalicja Europejska odniesie sukces w wyborach do PE, ale do jesiennych wyborów parlamentarnych raczej nie dotrwa.
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »