Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
 
 
 
 
 
Świat w marcu
Kluczowym wydarzeniem marca jest ingres Urana w znak Byka. Miał on już miejsce w roku 2018, gdy Uran wkroczył w Byka na kilka miesięcy. 06 marca wkracza już na dobre, czyli na siedem lat. O znaczeniu tego wydarzenia pisałem już w prognozie na maj 2018
 
https://solarius.pl/2018/05/01/prognoza-na-maj-2018/
Jedynym ważnym układem na niebie w marcu jest biseksyl, czyli figura w kształcie trójkąta na nowiu, którą tworzy Mars w Byku, nów w koniunkcji z Neptunem w Rybach oraz Saturn w Koziorożcu. Figura ta łączy dwa sekstyle i jeden trygon, czyli ma harmonijny i pomyślny charakter, a zatem przyniesie światu jakieś pomyślne wieści, informacje i zapowiedzi. Jedną z nich są pierwsze rysy i rdza na walcu populizmu, który przewala się przez świat od czterech lat, czyli od czasu, gdy miała miejsce kwadratura Urana z Plutonem. Narkotyczny urok populizmu zaczyna słabnąć, co widać w Wielkiej Brytanii, w której schodzi para z brexitowego kotła. Brytyjczycy kombinują, jak by tu przeciągnąć Brexit, gdyż „godnościowe” wyjście z UE okazało się tak głupie, że nawet brytyjscy populiści zaczęli mieć nietęgie miny. Sypie się populistyczna lewicowa dyktatura w Wenezueli. Zaczyna blaknąć psychopatyczny urok Donalda Trumpa w USA. W rządzonych przez posiadającego pełnię władzy Orbana Węgrzech zaczynają się podnosić pierwsze pomruki niezadowolenia. W Turcji i w Rosji rządzonych przez populistycznych dyktatorów zaczyna pukać kryzys ekonomiczny. Podobnie w Brazylii, gdzie też rządzi populista – zwolennik dyktatury wojskowej. Stracił parę populistyczny prezydent Filipin Duterte. Być może zatem populiści, nacjonaliści, piąta kolumna sterowana przez putinowskie służby specjalne nie osiągnie aż tak dobrego wyniku w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ponowne wejście Urana w znak Byka przyniesie jednoznaczne wstrząsowe sygnały na rynkach finansowych, co już widać w spadających PMI w niemieckim przemyśle. Nie jest zatem wykluczone, że w marcu, a zwłaszcza w kwietniu, zobaczymy tego konkretne rezultaty. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii.

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »