Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
 
 
 
 
 
Świat w marcu
Kluczowym wydarzeniem marca jest ingres Urana w znak Byka. Miał on już miejsce w roku 2018, gdy Uran wkroczył w Byka na kilka miesięcy. 06 marca wkracza już na dobre, czyli na siedem lat. O znaczeniu tego wydarzenia pisałem już w prognozie na maj 2018
 
https://solarius.pl/2018/05/01/prognoza-na-maj-2018/
Jedynym ważnym układem na niebie w marcu jest biseksyl, czyli figura w kształcie trójkąta na nowiu, którą tworzy Mars w Byku, nów w koniunkcji z Neptunem w Rybach oraz Saturn w Koziorożcu. Figura ta łączy dwa sekstyle i jeden trygon, czyli ma harmonijny i pomyślny charakter, a zatem przyniesie światu jakieś pomyślne wieści, informacje i zapowiedzi. Jedną z nich są pierwsze rysy i rdza na walcu populizmu, który przewala się przez świat od czterech lat, czyli od czasu, gdy miała miejsce kwadratura Urana z Plutonem. Narkotyczny urok populizmu zaczyna słabnąć, co widać w Wielkiej Brytanii, w której schodzi para z brexitowego kotła. Brytyjczycy kombinują, jak by tu przeciągnąć Brexit, gdyż „godnościowe” wyjście z UE okazało się tak głupie, że nawet brytyjscy populiści zaczęli mieć nietęgie miny. Sypie się populistyczna lewicowa dyktatura w Wenezueli. Zaczyna blaknąć psychopatyczny urok Donalda Trumpa w USA. W rządzonych przez posiadającego pełnię władzy Orbana Węgrzech zaczynają się podnosić pierwsze pomruki niezadowolenia. W Turcji i w Rosji rządzonych przez populistycznych dyktatorów zaczyna pukać kryzys ekonomiczny. Podobnie w Brazylii, gdzie też rządzi populista – zwolennik dyktatury wojskowej. Stracił parę populistyczny prezydent Filipin Duterte. Być może zatem populiści, nacjonaliści, piąta kolumna sterowana przez putinowskie służby specjalne nie osiągnie aż tak dobrego wyniku w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ponowne wejście Urana w znak Byka przyniesie jednoznaczne wstrząsowe sygnały na rynkach finansowych, co już widać w spadających PMI w niemieckim przemyśle. Nie jest zatem wykluczone, że w marcu, a zwłaszcza w kwietniu, zobaczymy tego konkretne rezultaty. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Odrzuć ciężar przeszłości. Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »