Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
  
 
 
 
 
 
 
Kluczowym punktem odniesienia dla sytuacji Kościoła w Polsce jest horoskop konkordatu, a zatem umowy, która ma jeszcze wyższy status, niż traktat międzynarodowy. Tak naprawdę są to dwa horoskopy – horoskop podpisania konkordatu i horoskop jego wejścia w życie. W obu tychże kosmogramach dzieją się i dziać będą bardzo ważne rzeczy. W horoskopie wejścia w życie konkordatu z 1998 roku, na Imum Coeli, tam gdzie w radixie rezyduje Saturn, w ostatnich miesiącach miał miejsce tranzyt Urana, którego rewolucyjne, wstrząsowe działanie poruszyło tę skamielinę, jakim stała się polska kościelna instytucja. Wydarzenie to nałożyło się na serię skandali kościelnych ujawnionych przez media, rekordową popularność filmu Wojciecha Smarzowskiego „Kler”, pierwsze od dwóch stuleci akcje protestacyjne przed kościołami i siedzibami biskupów, czarne marsze kobiet, oraz obalenie pomnika księdza Jankowskiego – kapelana Solidarności – oskarżanego o pedofilskie czynności. Pomnik Jankowskiego wprawdzie znów wrócił na swoje miejsce w asyście gorliwych obrońców księdza pedofila. Jednak tranzyt Urana przez IC horoskopu wejścia w życie konkordatu to jeszcze nie wszystko. Dużo ważniejsze wydarzenie czeka nas w głównym horoskopie – kosmogramie podpisania konkordatu z 1993 roku. W styczniu 2020 roku – również na Imum Coeli – horoskopu konkordatu w tym samym momencie znajdą się tam Saturn i Pluton. Każda z tych planet pojedynczo przyniosłaby potężne wstrząsy. Łącznie – oznaczają prawdziwy pogrom. Zwłaszcza wędrówka powolnego Plutona – Śiwę niszczyciela – oznacza, że to w Polsce nastąpi najbardziej spektakularny proces upadku potęgi instytucji, coś na kształt tego, co się zdarzyło w Irlandii, ale na większą skalę. Polska jest bowiem dużo większym krajem, niż Irlandia i – dzięki postaci papieża Jana Pawła II pozycja polskiego Kościoła jest szczególna, niemalże mitologiczna. 
Potęga i pozycja Kościoła Katolickiego zbliża się ku końcowi. Instytucja ta nie jest w stanie się sama zreformować. Pewnie sam Kościół Katolicki będzie istnieć, ale jako znacznie mniejszy, być może bliższy swoich pierwotnych korzeni. Era Ryb, a wraz z nią era kościoła Chrystusowego przemija. 
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wibracja dźwięku kluczem do wzrostu świadomości

Dźwięk jest kluczem otwierającym wrota do głębszego samopoznania, pomaga przetransformować wszystko co negatywne; przekręcając, uaktywniając spiralę wzrostu duchowego. Jesteśmy dźwiękiem ponieważ wszystko co jest wibruje. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »