Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na luty 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2019

 
 
 
 
 
 
 
Kraj
„Kto ma teraz siłę, żeby przeciwstawić się sojuszowi Dwóch Wież?” 
J.R.R. Tolkien – Władca Pierścieni „Dwie wieże”
 
Na początek mała numerologiczna ciekawostka… Najgłośniejszy chyba adres w mediach w ostatnich dniach. Ul. Srebrna 16 – miejsce, gdzie miały powstać słynne dwie wieże spółki Srebrna, która to historia została uwieczniona na tzw. taśmach Kaczyńskiego. Liczba 16 ma w tradycji ezoterycznej ciekawe analogie. Na talii tarota pod tą liczbą jest bowiem arkan pod nazwą… Wieża, zwana inaczej Wieżą Boga. Karta ta symbolizuje upadek, katastrofę, rozbicie i symbolizuje biblijną wieżę Babel, którą Bóg roztrzaskał w ramach kary za pychę.
 
Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba, i w ten sposób uczynimy sobie znak, abyśmy się nie rozproszyli po całej ziemi. A Pan zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali ludzie, i rzekł: Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. W ten sposób Pan rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi, i tak nie dokończyli budowy tego miasta”.
Biblia Tysiąclecia, Genesis (Księga Rodzaju) 11.4-8
 
Czy szesnastka będzie pechową liczbą dla Jarosława Kaczyńskiego, czy rozpadająca się w gruzy tarotowa wieża to zapowiedź upadku projektu politycznego Kaczyńskiego? A może przeciwnie? Poczucie zagrożenia, w jakim znalazła się partia Prawo i Sprawiedliwość po publikacji taśm Kaczyńskiego, zmobilizuje elektorat, zewrze szeregi i pozwoli Kaczyńskiemu gładko wygrać jesienne wybory do sejmu i senatu? 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Psychometria

Umiejętności psychometryczne pomagają w pracy radiestetom. W Polsce, radiestezja jest zawodem uznawanym w prawie rzemieślniczym, podobnie jak energoterapia. Oba zawody posiadają w Polsce wielu przeciwników, którzy (niezależnie od poziomu wykształcenia, oraz pełnionych funkcji publicznych), nie zawsze posiadają właściwą i wystarczającą wiedzę na ten temat. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2019

Zaćmienie Słońca i Księżyca oraz wielka opozycja, zwana huśtawką. Wakacyjny lipiec nie zapowiada się spokojnie i leniwie. O tym, co nas czeka w pierwszym miesiącu wakacji pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie.
więcej »