Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na luty 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2019

 
 
 
 
 
 
 
Astrologiczny przegląd
Kwadratura Plutona do ascendentu oraz koniunkcja Saturna przez Merkurego tradycyjnego horoskopu Anglii zapowiada ostrą, bezsensowną, populistyczną batalię związaną z Brexitem. W Wielkiej Brytanii zacznie narastać przerażenie związane z ekonomicznymi konsekwencjami wyjścia Wielkiej Brytanii z UE. Nie jest jednak wykluczone, że sam Brexit zostanie co najmniej opóźniony, albo w ogóle do niego nie dojdzie, np. na skutek ogłoszenia nowego referendum, w którym Brytyjczycy tym razem zagłosują przeciw Brexitowi. Pluton na Marsie Traktatu z Maastricht sprawia, że w Brukseli narastać będzie obawa przez tym, by wraz z brexitowym szaleństwem populizmu nie wybuchła nacjonalistyczna i szowinistyczna propaganda w przededniu rozpoczęcia kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. W horoskopie Litwy Jowisz wkracza na Słońce i MC horoskopu niepodległości z 1917 roku. Na Łotwie zaś Saturn na ascendent horoskopu niepodległości z 1918. Wpadająca w coraz większe problemy ekonomiczne i polityczne Rosja zacznie tworzyć bardzo niebezpieczne działania na swojej zachodniej flance dążąc m. in. do wchłonięcia Białorusi. Progresywny Księżyc na Saturnie w horoskopie Władymira Putina jest zapowiedzią jakichś agresywnych działań w Pribałtyce. Rządzona przez dyktatora-populistę Erdogana Turcja wkroczy w kryzys ekonomiczny i polityczny. Neptun na MC horoskopu Turcji sprawi, że kolejny walec nacjonalistycznego populizmu po Wenezueli, Węgrzech i Polsce zacznie się zakopywać w błocie, ale to oczywiście jeszcze nie ich kres. Upadające reżymy często są bowiem najgroźniejsze i najbardziej represyjne. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Wspaniała jest nasza intuicja

Na początku ewolucji człowiek był na podobnym stopniu rozwoju jak zwierzęta i kierował się tak jak one instynktem pozwalającym przeżyć. Stopniowo człowiek rozwijał sposoby porozumiewania się z innymi ludźmi po przez gesty i dźwięki. Tak powstały słowa i język jako środek komunikacji. Język migowy, rysunki i znaki pisane na skałach, stanowiły wiadomości przekazywane innym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »