Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na luty 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2019

 
 
 
 
 
 
 
Świat w lutym
Po dość ekstremalnym styczniu w lutym zrobi się nieco spokojniej, choć pewne konsekwencje styczniowych zaćmień nadal będą zauważalne. Jedyną lutową figurą będzie tzw. trójkąt syntetyczny, który – choć jest trójkątem, a zatem przyjazną figurą – składa się z dwóch harmonijnych aspektów: sekstyla Słońca w Rybach do koniunkcji Urana w Baranie, z Marsem w Byku, trygona Urana z Marsem do Księżyca w Pannie. Nieharmonijną część trójkąta zapewni pełnia Księżyca (w Pannie) do Słońca w Rybach. Trójkąt ten przyniesie być może jakąś dobrą wiadomość Wenezueli, w której po styczniowych zaćmieniach zaczyna się walić populistyczny reżym Maduro. W horoskopie Wenezueli Saturn wszedł w opozycję ze Słońcem niepodległości tego kraju, co drastycznie nasiliło kryzys polityczny, ekonomiczny i społeczny. I choć reżym trzyma się mocno, nie jest wykluczone jednak, że nie dojdzie do jakiegoś masowego rozlewu krwi, Maduro dogada się z opozycją i ucieknie gdzieś za granicę. Niestety jednak twarda natura tejże opozycji nie zapowiada spokojnego i pokojowego przekazania władzy. Rozkręcająca się niebezpiecznie konfrontacja między USA a Chinami prowadzi oba kraje do konfliktu, którego nie chcą zwłaszcza Chińczycy wiedząc, że koszty tego sporu będą dla ChRL potężne. Jednak tranzyt Jowisza przez ascendent oraz opozycja Saturna przez Słońce horoskopu USA nie pozostawiają złudzeń. Stany Zjednoczone idą na kolizyjny kurs z Chinami, co najlepiej widać wokół szpiegowskiej afery koncernu Huawei. W horoskopie Chin napięcia widzimy dopiero w maju, ale w tej wojnie nie będzie wygranych. Na szczęście nie widać, by doszło do militarnej konfrontacji. Lekkie uspokojenie, jakie widzimy w lutym może być jednak złudne. 11 lutego Merkury wkracza w znak swego wygnania i upadku zarazem, co nie jest dobrą wróżbą dla wszelkich ważnych negocjacji, podpisywanych umów, kontraktów i globalnych interesów. Od tego właśnie momentu zaczną się zacinać tryby relacji międzynarodowych, aż do momentu, gdy Merkury wyjdzie z Ryb i marcowej retrogradacji, co nastąpi dopiero w kwietniu.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gorący oddech dakini. Żeńska zasada w buddyzmie tybetańskim już na jesień!!!

Spotkanie dakini przez osobę praktykującą tantrę jest wolnym od wszelkich koncepcji, intensywnym i poruszającym przeżyciem. Niniejsza unikatowa praca, oparta na tego rodzaju osobistych doświadczeniach, zainspiruje każdego, niezależnie od płci, kto szczerze poszukuje duchowości i interesuje się tantryczną tradycją buddyzmu tybetańskiego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na kwiecień 2020

Jak stellum w znaku Koziorożca oraz koniunkcja Jowisza z Plutonem wpłyną na globalną sytuację? Jak będzie przebiegać epidemia koronowirusa covid-19? O ekonomicznych, politycznych i społecznych konsekwencjach ostatnich wstrząsów. Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na kwiecień.
więcej »