Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na luty 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2019

 
 
 
 
 
 
 
Ponure układy w ważnych polskich horoskopach przypominają przedwojenną nienawiść, której ofiarą padł prezydent Narutowicz w dokonanym na niego sto lat temu zamachu przez nacjonalistycznego frustrata. Współczesną jej ofiarą padł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Bandyta precyzyjnie wybrał miejsce i cel ataku. To był doskonale zaplanowany, dobrze przemyślany atak. Zamachowiec zaatakował trzy cele - prezydenta Adamowicza, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz stan relacji międzyludzkich w Polsce. Adamowicz skarżył się na mowę nienawiści w świetle decyzji prokuratury ws. "aktów zgonu", jakie wystawiała jemu i innym prezydentom polskich miast Młodzież Wszechpolska.
 
W systemie domów Porfiriusza jego Słońce w znaku Skorpiona znajduje się na wierzchołku XII domu, który symbolizuje ofiary, cierpienie, prześladowanie. W jego horoskopie od dwóch lat ma miejsce niezwykle trudna i niebezpieczna dyrekcja Urana i Plutona (Adamowicz urodził się na słynnej koniunkcji Urana z Plutonem). Obie planety przeszły przez jego Słońce w latach 2016-2017, ale to długotrwałe, wieloletnio działające układy. 
 
 
Jakie będą polityczne i społeczne konsekwencje tego wydarzenia? Tak jak po katastrofie smoleńskiej pojawiła się na chwilę nadzieja, że być może to tragiczne wydarzenie jakoś wreszcie zjednoczy Polaków, tak i teraz pojawia się nadzieja, że być może nastąpi kres przyzwolenia politycznego na mowę nienawiści w mediach. To złudne nadzieje. Nic takiego nie nastąpi, a konfrontacja się nawet zaostrzy, tak jak to się stało po katastrofie smoleńskiej. Nienawiść stałą się skutecznym narzędziem uprawiania polityki, gdyż negatywne emocje bardzo sprawnie mobilizują do aktywności. Pęknięcie Polski na dwie części będzie się zaostrzać, aż do momentu, gdy zejdą ze sceny politycznej ci, którym epatowanie nienawiścią się opłaca, oraz gdy przeminą główne twarde układy planetarne w polskich (i nie tylko) horoskopach, co nastąpi dopiero za kilka lat.
 
Mars w Baranie, w VIII – starym domu władztwa, upadek Księżyca w VIII domu, kwadratury Księżyca z Saturnem i Plutonem, kwadratura Słońca z Uranem, koniunkcja Słońca z Plutonem w Koziorożcu, blisko zaćmienia Słońca z 06 stycznia, na IC i Słońcu horoskopu III RP horoskopu zamachu na prezydenta Adamowicza. Ten horoskop jest aż nadto symboliczny, ciężki, twardy, naznaczony plutonicznym, mrocznym przesłaniem.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

EVERLASTING

EVERLASTING, to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosły świat i bardzo chce realizować swoje marzenia. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, z którym odkrywa wspólną pasję do odkrywania siebie poprzez tantrę. Niestety, jej nieposkromiony charakter prowadzi ją do kłopotów, które kończą się dla niej tragicznie. Pomimo ogromnej wrażliwości, nie zawsze jest w stanie zapanować nad swoją zmysłowością i magnetyzmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »