Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na luty 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2019

 
 
 
 
 
 
 
Horoskop niedzielnego kongres założycielskiego partii Biedronia „Wiosna” (godzina 14.10) wprawdzie nie jest horoskopem rejestracji partii, ale horoskop kongresu jest bardzo ważny. To właściwie „pierwszy oddech”, czyli faktyczne narodziny ruchu, o którym się mówi od dawna i który mocno ogniskuje i aktywizuje lewicowo-liberalne środowisko. Robert Biedroń dokonał odważnej wolty rezygnując z kariery prezydenta Słupska i wskoczył w twardą, krajową politykę podgryzając liberalną i lewicową konkurencję – przede wszystkim Platformę Obywatelską, Nowoczesną, Inicjatywę Polską Barbary Nowackiej. Biedroń deklaruje, że chce obudzić polityczną aktywność niegłosujących na mainstreamowe partie. Tak naprawdę jednak świadomie lub nieświadomie będzie odbijać elektorat Koalicji Obywatelskiej (Europejskiej), z którą nie zamierza iść do wyborów do parlamentu europejskiego. Biedroń chce przetestować swój projekt przed dużo ważniejszymi z politycznego punktu widzenia jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu. Podobne inicjatywy antysystemowych ugrupowań mieliśmy już kilka, z których najbardziej znane to Ruch Palikota i Ruch Kukiz 15’. Nie osiągnęły one jednak  sukcesu. Czy to się uda Biedroniowi? Czy do trzech razy sztuka? 
W tym kosmogramie jest wprawdzie mocna obsada jakości kardynalnych, więc wnosi to dużą dynamikę i świeży powiew do stabilnego świata polskiej polityki. Jednak to za mało. Zacznijmy od Słońca i Merkurego. Ich bliska koniunkcja oznacza tzw. „spalonego” Merkurego. Kiepsko jest ustawiona Wenus – VI dom (upadek).
 
Mamy korzystnie ułożonego Marsa i Saturna. Mars znajduje się w Baranie (władztwo) w X domu (wyniesienie). Saturn zaś znajduje się w Koziorożcu (władztwo). Obie planety to tzw. malefiki (planety złoczynne), a zatem ich siła wcale nie powinna nas do końca cieszyć. Dodatkowo mamy koniunkcję Marsa z Uranem w X domu, dorzućmy jeszcze dramatyczną, radykalną i agresywną kwadraturę Marsa z Plutonem, co sprawia, że na pokładzie pod nazwą Ruch Biedronia szybko ujawnią się buntownicy, kontestatorzy, a także lewicowi fundamentaliści, dla których Biedroń okaże się za mało radykalny. 
 
Mocne strony tegoż horoskopu to aplikacyjny nów w Wodniku w VI domu i Słońce w stałym VIII domu. Ruch Biedronia na pewno mocno namieszał, wprowadził silny ferment, nową narrację polityczną. Jednak tak samo wyglądała konwencja Nowoczesnej, Ruchu Palikota i Kukiza. Też pisano o nich z wielkim entuzjazmem i nadzieją na polityczną zmianę. Ich upadek powinien być przestrogą dla Roberta Biedronia.
 
Nowy projekt Roberta Biedronia ma spory potencjał, dużą energie (silny żywioł ognia). Nie jest jednak pewne, czy tej energii mu wystarczy do osiągnięcia trwałej i stabilnej pozycji na polskiej scenie politycznej. Jeśli opozycja wygra wybory, to Wiosna będzie skazana na koalicję z Platformą Obywatelską (Koalicją Obywatelską – Europejską). O samodzielnych rządach nie ma nawet co marzyć.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia Związków Miłości

Szczęście w miłości - dar, sztuka a może czysta kalkulacja? Jeśli to dar, to czy jest wpisany w los, czy wypracowany, ot nagroda od dobrotliwego świata? Jeśli sztuka, to kto jest tu aktorem a kto reżyserem? Czy możemy zmienić scenariusz? Jeśli kalkulacja, to czy dusza umie liczyć? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »