Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na luty 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2019

 

 

 

 

100 lat później…
Co wydarzyło się na gdańskim niedzielnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Czy zamach bandyty na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza to historia, która może się zdarzyć wszędzie i zawsze? Czy to atak sfrustrowanego psychopaty, który szukał okazji, by się odegrać za swoje „krzywdy” (siedział w więzieniu za napady na banki)? Czy też może jest to konsekwencja narastającej kampanii nienawiści, która rozlewa się przez kraj (ale i przez niemal cały świat)? Co ma na ten temat do powiedzenia astrologia? 

Mirek Czylek w swojej bardzo trafnej analizie zwrócił uwagę, że styczniowe zaćmienie Słońca z 06 stycznia znalazło się na stellum horoskopu III RP, gdzie znajduje się Imum Coeli tegoż horoskopu, jak również i Słońcu. Ta mroczna, złowróżbna konfiguracja musiała przynieść jakąś manifestację mrocznych sił. Nie mniej ważny jest tranzyt Urana przez Słońce i Medium Coeli kulturowego horoskopu chrztu Polski z 966 roku, który symbolizuje wstrząsy, katastrofy, dramatyczne zwroty. Ogromnie ważne znaczenie ma uściślająca się powoli koniunkcja Saturna z Plutonem w Koziorożcu, o czym wielokrotnie wspominał Wojtek Jóźwiak analizując cykl twardych aspektów obu planet w historycznym kontekście.
 
Od katastrofy smoleńskiej z 2010 roku, rozpętała się w Polsce niebywała kampania nienawiści, której głównym punktem była spiskowa teoria o dokonanym zamachu na Lecha Kaczyńskiego przez putinowską Rosję oraz współpracującego z nim Donalda Tuska. Po zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 fala hejtu i nienawiści, która do tej pory gdzieś zamieszkiwała w ponurych zaułkach politycznych dyskusji, weszła do mainstreamu, między innymi do telewizji publicznej i mediów bliskich rządowi. Mowa nienawiści, która była wcześniej potępiana, znalazła ujście w mediach społecznościowych, wiecach nacjonalistów, w przemocy wobec obcokrajowców, w ogólnym wzroście agresji w dyskursie publicznym. Nie moją rolą jest analiza, kto tę wojnę zaczął, po czyjej stronie jest więcej grzechów, gdyż miał również miejsce zamach na biuro posła PiSu, w którym zginął jego asystent. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świat się zmieni gdy ty się zmienisz

Gdy mówię o zmianie siebie nie mam na myśli zmiany istotowej, że stajesz się jakimś innym bytem, niż jesteś, że tracisz dotychczasową tożsamość i nabierasz nowej. Chodzi tu o zmianę raczej na poziomie przypadłości i relacji, nie substancji. Potocznie mówimy o tym zmiana siebie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »