Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Przesłanie na 2019 rok

Autor Paweł Karwat, 15.01.2019

 

 

 
                                               Przesłanie na rok 2019


Ludzie od wieków liczą dnie, miesiące i lata. Po co to robimy? Dzięki temu lepiej zarządzamy naszymi relacjami.
Bywa jednak iż za bardzo przywiązujemy się do tego. Kryzys wieku średniego jest jednym z przykładów poważniejszego traktowania konwencji, jaką są miary czasu, niż rzeczywistości.
Wszystko przemija – wszystko, co znamy. Jesteśmy tu przechodniami. Czy istnieje reinkarnacja, czy nie, znane nam warunki życia, wraz z ciałem ulegną zniszczeniu.
To wszystko powinno nas zachęcać do szukania tego, co trwałe, czyli nastawienia się na duchowość.
I nie mam na myśli duchowości pojmowanej religijnie, chodzi mi o własną jaźń i jej świadomość. W 2019 będziemy o rok starsi. Starsze będą nasze biznesy, dzieci, psy i kwiaty. Starsi będą nasz patner i przyjaciele. Nasze nierozwiązane problemy także będą starsze.
Dobrze zrobimy, kiedy uzmysłowimy sobie głęboko przemijanie. To wszystko niech skłoni nas do powrotu ku trzem fundamentalnym pytaniom: Kim jestem? Skąd przychodzę? Dokąd zmierzam?
Poświęćmy ten nowy rok prawdzie, poszukiwaniu odpowiedzi na powyższe kwestie. Pamiętajmy, że do tego celu potrzebujemy edukacji, wiedzy. A wiedza to nie tylko wiadomości, ale i umiejętności.
Według mnie najważniejsze, co można zrobić na poziomie umiejętności w kierunku prawdy o tym, kim jesteśmy, jest poznanie swojego ciała energetycznego. Z jego punktu widzenia inaczej patrzysz na to, co przemiające. Świat przestaje wydawać Ci się zbiorem grubych brył, które rozpadają się i prowadzą do łez, jak w przypadku bryły naszego „ciała z mięsa” - jak mówi się nieraz w naukach tybetańskich.
Z perspektywy czakr, kanałów energii, fantomowych replik narządów i zdolności z nimi związanych przestajesz czuć się taki bezradny wobec życia, śmierci i przemijalności. Musisz tylko zrobić ten krok dalej w ewolucji, do poziomu homo psychotronicus.
Wtedy i szamanizm, i ezoteryka, i wszystko, co dotąd Cię interesuje z tematyki zjawisk paranormalnych, duchowości nabiorą realności. Bez poznania ciała energetycznego jesteś jak dziecko we mgle, które nieustannie potyka się o niewidzialne przeszkody.
Co do tego, co mi się wydaje, rokroczną tradycją, na temat aktualnego nowego roku to w związku z polską polityką mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński z niej się odsunie. Problemy zdrowotne, z sercem mi się malują.
Więcej przeczuć nie żywię. Przepowiednie są ciekawe, ale nie powinniśmy tracić kontaktu z teraźniejszością. Wiele można zmienić, naprawić, inaczej – jeśli jesteśmy tylko narzędziami w rękach wyższych sił i inteligencji – nie ma sensu egzystować.

==
Usługi uzdrawiania na odległość, lokalna szkoła psychotroniczna: naturopatia, bioenergoterapia, huna, zapisz się! – zapraszam na swoją stronę www.muninszaman.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie Gamma. Jak w 5 minut wyeliminować z podświadomości ograniczające nas przekonania

Od naszych przekonań zależy wszystko, co nas w życiu spotyka. Ale są one jak góra lodowa.Jesteśmy świadomi jedynie w 10% z nich. Pozostałe 90% leży w podświadomości. Często więc nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie one są i jaki mają wpływ na nasze życie. Dzięki Systemowi Uzdrawiania Gamma poznasz te przekonania, których nie jesteś świadomy i zdołasz je zmienić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2021

O przełomowym znaczeniu kwietniowego bisekstyla oraz o erupcji emocji, kontestacji i buncie, a także o tym, kiedy minie pandemia covid-19 - zapraszam do lektury prognozy na kwiecień 2021
więcej »