Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 29.12.2018

 
 
 
 
 
Astrologiczny przegląd
Kryzys we Francji, którego pewną odsłoną był protest tzw. żółtych kamizelek, będzie mieć kolejną odsłonę. Opozycja tranzytującego Plutona do Księżyca oraz kwadratura Saturna ze Słońcem horoskopu V Republiki to zapowiedź kolejnej fali wstrząsów, społecznych i ekonomicznych niepokojów we Francji. Niespokojnie będzie również w Hiszpanii. Opozycja Saturna z Księżycem przynieść może nowe separacyjne pomruki, kryzys rządu, społeczne bunty, zamieszki lub zamachy terrorystyczne. Bardzo niebezpiecznie, groźnie i niepokojąco zapowiada się ten rok dla Serbii, a styczeń rozpocznie cykl negatywnych procesów. Opozycja Plutona do Słońca niepodległości Serbii zapowiada kolejną populistyczną rewolucję mocno sponsorowaną przez Rosję, która nawet nie ukrywa, że chce sobie zbudować drugi mocny (po Węgrzech) przyczółek w Europie. Nieźle zapowiada się jednak sytuacja w Skandynawii. Jowisz na Słońcu Finlandii i Szwecji znów przyciągać będą uwagę próbujących zrozumieć skandynawski fenomen szczęścia mieszkańców tych – niezbyt słonecznych i ciepłych – rejonów Europy.
 
Nieprzyzwoicie bogata Arabia Saudyjska pod wodzą księcia Muhammada ibn Salmana zmierza w stronę chaosu, w wojenne konflikty, spory i wstrząsy. Po zabójstwie dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego, które zlecił przywódca Arabii, kraj ten zaczyna rozkręcać militarną retorykę i tworzyć nowe konflikty, na co duży wpływ będzie mieć opozycja progresywnego Księżyca do Saturna w horoskopie Arabii Saudyjskiej. Jeszcze gorsze wieści przyjdą z Iraku. Opozycja Plutona do Słońca horoskopu niepodległości Iraku z 1958 roku jest zapowiedzią rozpadu tego kraju i potężnych wstrząsów, które będą szarpać ten zniszczony licznymi wojnami kraj.
 
Dymisja sekretarza obrony USA Jamesa Mattisa postawi NATO w trudnej sytuacji. W horoskopie Paktu Pluton znajdzie się w opozycji do Marsa. Dymisja jednego z najważniejszych urzędników amerykańskiej administracji odpowiedzialnego za wojsko na pewno zostanie przetestowana przez Rosję. W horoskopie Federacji Rosyjskiej Jowisz wkracza na Słońce, więc Putin niemal na pewno zacznie eskalować sytuację na wchodzie Ukrainy i wokół Cieśniny Kerczeńskiej, gdzie niedawno doszło do ataku na ukraińskie okręty. Rosja zaliczyła bolesny cios w postaci nadania przez Konstantynopol tzw. tomosu, czyli autokefalii (niezależności) ukraińskiego kościoła prawosławnego, co niszczy fundament polityki Putina oparty na koncepcji głównego ideologia Kremla Aleksandra Dugina polegający na utworzeniu w Moskwie trzeciego Rzymu. Bez ukraińskiego kościoła rosyjskie prawosławie nie ma żadnej siły przebicia. Putin musi się zatem odegrać na Ukrainie i uczyni to na pewno. Dużą przeszkodą będzie jednak dla niego twarda koniunkcja Saturna na Księżycu horoskopu Rosji. Jest to zapowiedź gwałtownie pogarszającej się sytuacji ekonomicznej Rosji oraz znaczący wzrost niezadowolenia społecznego Rosjan. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka cudów

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »