Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 29.12.2018

 
 
 
 
 
I choć już się wydawało, że wojna celna między USA a Chinami zaczyna wygasać, że oba supermocarstwa zaczynają się dogadywać co do handlu i wzajemnych relacji, to jednak styczniowe wydarzenia szybko nas pozbawią złudzeń, że dojdzie do złagodzenia stosunków USA – ChRL. Stany Zjednoczone nie mogą bowiem odpuścić kilku zasadniczych dla nich kwestii – nierównowagi w handlu z Chinami, chińskiego dumpingu, nieustannej aktywności chińskich hakerów i szpiegów, którzy na potęgę kradną amerykańskie technologie, ostro rywalizują z USA o dominację na rynkach. Proces ten opisałem w prognozie na wrzesień (Dylemat Tukidydesa solarius.pl/2018/09/01/prognoza-na-wrzesien-2018/ ). USA i Chiny są skazane na jakąś formę konfliktu. Nie będzie to otwarty konflikt militarny, bo to już nie te czasy, ale do spięć i gorących momentów dojdzie na pewno – i to już w styczniu! Na ascendent USA wkracza bowiem Jowisz, który zachęci prezydencję Trumpa do mocnych, spektakularnych gestów, wzmacniając siłę i pozycję amerykańskiego imperium. Jednak dokładnie w tym samym czasie w opozycji do Słońca Niepodległości znajdzie się Saturn, więc bojowy duch napędzany Jowiszem na ascendencie zderzy się brutalnie z czymś ponurym, smutnym i nieprzyjemnym – godnym symboliki Saturna. Co to będzie? Tu chyba nie ma większych wątpliwości, że chodzi o kryzys ekonomiczny, który uderzy ostro w gospodarkę amerykańską. Poprzednim razem Saturn znalazł się w opozycji do Słońca USA na przełomie 1989-1990. Dokładnie wtedy mieliśmy głęboki dołek spadku koniunktury w USA. Oznacza to, że w styczniu na amerykańskim rynku dojdzie do wielu niepokojących zdarzeń, spadków, a może nawet i do giełdowej paniki. W horoskopie nowojorskiej giełdy mamy bowiem kwadraturę Plutona z Księżycem, zaś w horoskopie bitcoina koniunkcję Saturna ze Słońcem. I choć rynek kryptowalut jest marginalny, to jednak cykle tego horoskopu nieźle wpisują się w globalne trendy. Śmiało zatem można będzie powiedzieć, że w styczniu 2019 zaczął się światowy kryzys. Jeśli dołożymy do tego rosnącą od dziesięciu lat gigantyczną bańkę spekulacyjną na chińskim rynku nieruchomości, skala i rozmach nadchodzącego kryzysu może być znacząca.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Poznaj swoje ciała subtelne

Czym jest nasze ciało? Składa się z niewidzialnych dla oczu cząsteczek, a jednak je postrzegamy w postaci organizmu złożonego z różnych narządów, powiązanych procesami fizjologicznymi. Czym jest ciało subtelne? Według psychotroniki jest to również fizyczny organizm, tyle, że o dużo subtelniejszej strukturze. Mimo to - podobnie jak w przypadku ciała fizycznego - możemy postrzegać zarówno je, jak i przez nie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »