Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 06.12.2018

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Grudzień jest wprost najeżony ważnymi wydarzeniami. Nie powinno nas to dziwić. Saturn będzie tranzytować 11 stopień Koziorożca, czyli miejsce w kalendarzu, którym jest 01 stycznia, a jest to data, w której startowała masa ważnych wydarzeń i horoskopów. Saturn wędrować będzie przez MC i Słońce tradycyjnego horoskopu Anglii z 1066 roku. Brytyjczycy będą coraz bardziej niespokojnie patrzeć na ekonomiczne analizy konsekwencji Brexitu. W horoskopie waluty euro Saturn wędruje przez MC, zaś w horoskopie euro-gotówki oraz w horoskopie EWG – przez Słońce. Oznacza to, że Europę czekają ekonomiczne zawirowania lub kryzys. Tranzytujący Saturn przez MC horoskopu V Republiki wywołał potężne wstrząsy społeczne we Francji i ogromne zamieszki na ulicach Paryża. Prezydent Macron ma nielichą zagwozdkę, co zrobić z populistyczną awanturą na tle ambitnych reform, które wdraża. Austrię – europejskiego enfant terrible – w której rządzi prawica z sojuszu z populistami, czeka ważny przełom. Pluton wędrować będzie przez MC horoskopu tego kraju. Saturn wędrować będzie przez IC horoskopu Czech i przez Słońce Słowacji, co oznacza, że u naszych południowych sąsiadów dojdzie do ostrego zwrotu politycznego i kryzysu na łonie władzy. Pewny siebie, ignorujący europejskie instytucje premier Węgier Orban może niedługo zaliczyć boleśnie nieprzyjemny zimny prysznic. Saturn na IC jego horoskopu sprawia, że Europa straci cierpliwość do tego, co Orban wyprawia na Węgrzech, czym jest zaś budowa oligarchicznego, mafijnego państwa skupionego w jednym ręku prorosyjskiego autokraty. W horoskopie Unii Euroazjatyckiej w horoskopie ZSRR Saturn wkracza na Słońce. To złe wieści dla Władymira Putina, którego zaskoczy gwałtowny kryzys ekonomiczny i społeczny.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Harmonizacja półkul mózgowych

Ogólnie wiemy, że prawa półkula mózgu wiąże się z intuicją, emocjonalnością skłonnościami artystycznymi i duchowością, a lewa z działaniem w materii, radzeniem sobie w społeczeństwie i z logicznym ? ścisłym myśleniem. Bywa, że mamy bardziej rozwiniętą i aktywną jedną z nich, podczas gdy druga jest uśpiona. Przeczytaj i dowiedz się jak synchronizować ich pracę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2019

Zaćmienie Słońca i Księżyca oraz wielka opozycja, zwana huśtawką. Wakacyjny lipiec nie zapowiada się spokojnie i leniwie. O tym, co nas czeka w pierwszym miesiącu wakacji pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie.
więcej »