Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Książki

Jak oświecenie zmienia Twój umysł?

Autor Studio Astropsychologii, 01.12.2018

                               Jak oświecenie zmienia Twój mózg.
                                Nauka a transformacja duchowa
                          dr Andrew Newberg Mark Robert Waldman


Czym właściwie jest oświecenie?

Mistycy z różnych stron świata dążą do oświecenia. Czym jednak ono tak właściwie jest? Czy wyznawcy różnych religii dążą do identycznego celu czy może każdy z nich ma nadzieję osiągnąć zgoła odmienny rezultat? Pytania takie zadali sobie doktor Andrew Newberg, dyrektor badań w Centrum Medycyny Integracyjnej Myrny Brind w Szpitalu Uniwersytetu Thomasa Jeffersona oraz College’u Medycznego Sidney Kimmel i Mark Robert Waldman, szef katedry Studiów Menedżerskich na Uniwersytecie Loyola Marymount. Efektem ich pracy jest publikacja w unikalny sposób łącząca naukę z kwestiami duchowymi.

Co odkryli autorzy bestsellerów?
Dzięki badaniom skanów mózgu brazylijskich mediów, sufickich mistyków, medytujących buddystów, franciszkanek, zielonoświątkowców i uczestników świeckich rytuałów duchowych udało im się odkryć specyficzne neurologiczne mechanizmy związane z doświadczeniem oświecenia. To jednak nie wszystko. Zwrócili oni bowiem uwagę na fakt, że istnieją praktyczne strategie umożliwiające uruchomienie w mózgu każdego człowieka obwodów oświecenia.

Czy warto być oświeconym?
Powyższe pytanie było kolejnym, jakie zadali sobie naukowcy. Po przebadaniu ponad dwóch tysięcy ludzi, którzy doświadczyli oświecenia odkryli, że przeszli oni później głębokie, pozytywne zmiany w życiu. Każdy je ma dosłownie na wyciągnięcie ręki. Oświecenie daje nam możliwość przerwania złych nawyków oraz poprawy umiejętności współpracy i kreatywności. Dzięki niemu stajemy się mniej podatni na lęki i stres oraz zdolni do prowadzenia szczęśliwszego i bardziej satysfakcjonującego życia.
Pytania, na które warto znać odpowiedź…

To nadal nie koniec. Autorzy zbadali kwestię dróg prowadzących do oświecenia. W naukowy sposób postanowili odpowiedzieć na pytanie, czy jest ono możliwe bez wiary w Boga. Rzucają naukowe światło na pytania o channeling i istoty, jakie za jego pośrednictwem komunikują się z ludzkością. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o głęboko ludzkich i duchowych częściach mózgu, przeczytaj tę książkę.
Naukowy sposób na oświecenie!


Więcej na: http://www.studioastro.pl/


Od Redkacji:


Czy oświecenie jest możliwe tylko dla mocno medytujących, indyjskich GURU? Autorzy publikacji Jak oświecenie zmienia Twój mózg? udowadniają, że oświecenie jest osiągalne dla każdego z nas. Łączą oni bowiem wiele teorii duchowych z prawami fizyki i medycyny, a swoje tezy opierają o wyniki badań naukowych. Co więcej pokazują, że stan oświecenia fanastycznie wpłynie na nasze zdrowie, procesy umysłowe i psychikę m.in. większa możliwość koncentracji, pozbycie się leków egzystencjalnych i innych. Wystarczy tylko skorzystać.

Polecamy!


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jasne zasady dla naszych związków

Dziedzina naszych związków, tak pełna na ogół cierpienia i chaosu wymaga on nas jasno sprecyzowanych zasad. Co się dzieje, kiedy ich nie mamy? Rządzi nami nasza podświadomość. Kierują nami nasze lęki i żądze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »