Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje Książki

Pokochaj swój kobiecy krajobraz

Autor Studio Astropsychologii, 01.12.2018

 

 


 

                                  Pokochaj swój kobiecy krajobraz.
                     Jak pozbyć się ograniczeń i wyzwolić kobiecą moc
                                                Lisa ListerCo Ty wiesz o swoim ciele?

Ciało kobiety to prawdziwe nieodkryte sanktuarium. Wszyscy wiedzą, że jest zmienne jak jego właścicielka oraz mają świadomość, że skrywa wiele sekretów. Jak je poznać i zacząć korzystać z pełnego potencjału zaklętego w kobiecej anatomii? Odpowiedzi udziela niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości.

Dlaczego warto posłuchać Lisy Lister?

Jest ona specjalistką od menstruacji i pomaga czytelniczkom na całym świecie złamać zaklęty w nich kod i pokochać kobiece części ciała. Prowadzi ją energia Bogini i nic w tym dziwnego. Wszakże Lisa jest cygańską czarownicą w trzecim pokoleniu i twórczynią SHE Flow – praktyki zapraszającej kobiety do osobistej celebracji ognistej kobiecości i zmysłowej przyjemności poprzez ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magię.

Odrzuć kłamstwa, które zakodowało w Tobie społeczeństwo
Lisa Lister stworzyła pierwszą tak szeroką książkę o ciele kobiety, jego cyklach i emocjonalnych krajobrazach. Jej zadaniem jest wyedukowanie kobiet i wspomożenie w odzyskaniu siły, która uczyni z nich współczesne boginie. Każda kobieta powinna ją przeczytać i odzyskać to, co zostało zagubione we współczesnej kulturze. Publikacja ta przełamuje granice i bariery, stworzone przez społeczeństwo i niesłusznie uważane za „normalne”.

Poznaj prawdziwą moc swojej płci
Teraz i Ty dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy z przeszłości oraz zgłębiać swoją zmysłowość i przyjemność. Zaczniesz rozumieć znaki otrzymywane od ciała, odczytywać je i nawiązywać z nimi łączność. Poznasz również związek zmian w Twoim organizmie z rytmami natury i wszechświata. Zgłębisz również tajniki uświęconej sztuki otrzymywania, zaczniesz wyrażać swoją kreatywność oraz nauczysz się mówić o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach.
Praktyczne narzędzia dla każdej kobiety!

W osiągnięciu tych wszystkich celów pomogą Ci mantry o sprawdzonej skuteczności. Wykorzystasz najlepsze metody na połączenie się z przestrzenią własnego łona. Krok po kroku powrócisz do swojej dzikości, by ostatecznie zasiąść na należnym każdej kobiecie tronie. Zgłębisz również techniki samozaspokojenia, które znacząco zwiększą standard Twojego życia.
Skorzystaj z mocy kobiecości!

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od Redkacji:  

Książka Lisy Lister odkrywa tajniki moc kobiecego ciała. A dużo jej można wyzwolić. W publikacji znajdziemy szereg praktycznych porad i ćwiczeń. Dowiemy się jaką siłę skrywa miednica oraz kobiece cykle, jak dbać o swój namiot i celebrować "to na dole".
Wbrew schematom społecznym: Nie ukrywajmy tego co ma potęgę i jest naszą siłą.
Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak przestać czuć się bezsilnym wobec problemów.

Dlaczego czujemy się bezradni? Ponieważ nie widzimy ogromnej ilości możliwości. Od tego ile zobaczysz zależy to ile zrobisz. Jeżeli nie postrzegasz energii, nie będziesz w stanie za jej pomocą uzdrawiać (mówiąc o postrzeganiu nie mam na myśli tylko zmysłu wzroku). Nieprzypadkowe działanie zależy od odpowiedniego poznania. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »