Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje Książki

Pokochaj swój kobiecy krajobraz

Autor Studio Astropsychologii, 01.12.2018

 

 


 

                                  Pokochaj swój kobiecy krajobraz.
                     Jak pozbyć się ograniczeń i wyzwolić kobiecą moc
                                                Lisa ListerCo Ty wiesz o swoim ciele?

Ciało kobiety to prawdziwe nieodkryte sanktuarium. Wszyscy wiedzą, że jest zmienne jak jego właścicielka oraz mają świadomość, że skrywa wiele sekretów. Jak je poznać i zacząć korzystać z pełnego potencjału zaklętego w kobiecej anatomii? Odpowiedzi udziela niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości.

Dlaczego warto posłuchać Lisy Lister?

Jest ona specjalistką od menstruacji i pomaga czytelniczkom na całym świecie złamać zaklęty w nich kod i pokochać kobiece części ciała. Prowadzi ją energia Bogini i nic w tym dziwnego. Wszakże Lisa jest cygańską czarownicą w trzecim pokoleniu i twórczynią SHE Flow – praktyki zapraszającej kobiety do osobistej celebracji ognistej kobiecości i zmysłowej przyjemności poprzez ruch, masaż, tajemnice menstruacji i magię.

Odrzuć kłamstwa, które zakodowało w Tobie społeczeństwo
Lisa Lister stworzyła pierwszą tak szeroką książkę o ciele kobiety, jego cyklach i emocjonalnych krajobrazach. Jej zadaniem jest wyedukowanie kobiet i wspomożenie w odzyskaniu siły, która uczyni z nich współczesne boginie. Każda kobieta powinna ją przeczytać i odzyskać to, co zostało zagubione we współczesnej kulturze. Publikacja ta przełamuje granice i bariery, stworzone przez społeczeństwo i niesłusznie uważane za „normalne”.

Poznaj prawdziwą moc swojej płci
Teraz i Ty dowiesz się, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy z przeszłości oraz zgłębiać swoją zmysłowość i przyjemność. Zaczniesz rozumieć znaki otrzymywane od ciała, odczytywać je i nawiązywać z nimi łączność. Poznasz również związek zmian w Twoim organizmie z rytmami natury i wszechświata. Zgłębisz również tajniki uświęconej sztuki otrzymywania, zaczniesz wyrażać swoją kreatywność oraz nauczysz się mówić o własnych potrzebach, pragnieniach i marzeniach.
Praktyczne narzędzia dla każdej kobiety!

W osiągnięciu tych wszystkich celów pomogą Ci mantry o sprawdzonej skuteczności. Wykorzystasz najlepsze metody na połączenie się z przestrzenią własnego łona. Krok po kroku powrócisz do swojej dzikości, by ostatecznie zasiąść na należnym każdej kobiecie tronie. Zgłębisz również techniki samozaspokojenia, które znacząco zwiększą standard Twojego życia.
Skorzystaj z mocy kobiecości!

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od Redkacji:  

Książka Lisy Lister odkrywa tajniki moc kobiecego ciała. A dużo jej można wyzwolić. W publikacji znajdziemy szereg praktycznych porad i ćwiczeń. Dowiemy się jaką siłę skrywa miednica oraz kobiece cykle, jak dbać o swój namiot i celebrować "to na dole".
Wbrew schematom społecznym: Nie ukrywajmy tego co ma potęgę i jest naszą siłą.
Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka cudów

Myśl jest energią a wszechświat rezonuje z naszymi myślami i pragnieniami. To właśnie na tym opiera się fenomen modlitwy, pozytywnych afirmacji czy skupionej intencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »