Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Sekrety podtrzymywania energii miłosnej

Autor Leszek Żądło, 03.05.2010

Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób znaleść partnera i stworzyć z nim związek, w którym obie strony odczują harmonię i spełnienie polecam zapoznanie się z tajnikami Tantry - energii miłości.


Kiedy dojdziemy do wniosku, że związek między dwojgiem ludzi służy temu, by nam było miło i przyjemnie, by żyło się łatwiej z miłością i szacunkiem dla drugiej osoby, mamy możliwość stworzenia związku tantrycznego, bądź zastosowania w swym związku tantrycznych praktyk. Warunkiem przejścia na ten etap rozwoju jest rezygnacja z wykorzystywania związku jako areny walki czy konkurencji z partnerem. Warunkiem jest też uwolnienie się od presji chorych wyobrażeń na temat seksu. Dobrze też robi uwolnienie się od wzorców przeżywania seksu przejętych telepatycznie od rodziców i innych ludzi w różnych okresach naszego istnienia – od okresu życia w łonie matki, po nauki “przewodników duchowych” z różnych wcieleń.
Od dzieciństwa słyszymy negatywne opinie na temat seksu, np., że jest czymś złym. Tysiące ludzi nosi w sobie poczucie grzesznej przeszłości definiując seks, jako występek przeciwko moralności i cierpi z tego powodu, że nie wzięło ślubu, czy nie płodzi dzieci. Wielu doświadcza wstydu, gdyż “nie wypada rozmawiać o seksie”, gdyż “porządne dziewczyny”, tego nie robią, itp. A najgorsze jest powszechne w szkołach duchowych przekonanie, że miłość wyklucza seks, a seks wyklucza miłość.

Zanim skorzystamy z oferty tantry, musimy uwolnić się od tych wszystkich negatywnych przekonań, od poczucia winy, wstydu, grzechu, oraz od towarzyszących im lęków i oporów. One bowiem nie pozwolą nam cieszyć się swą seksualnością.


Tantra przedstawia i traktuje partnerów jako równorzędnych sobie. Zgodnie z jej założeniami bez elementu żeńskiego nie może dobrze funkcjonować element męski i odwrotnie. Kiedy ktoś usiłuje udowadniać swą przewagę czy wyższość, lub jeśli chce pasożytować na partnerze, wówczas nie nadaje się do tworzenia związku tantrycznego. Na mój gust nie dorósł w ogóle do tworzenia związku partnerskiego, bo nie ma pojęcia, co to znaczy partnerstwo. Trzeba zrozumieć i zaakceptować, że dobry, udany, satysfakcjonujący związek jest najbliższy symbiozie. Jeśli choć jedno z partnerów tego nie pojmuje, nie powinni oni nawet próbować praktyk tantrycznych.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Szósta zasada szamańska - mana

Słowem mana określa się po hawajsku moc, autorytet, władzę. Szamani mówią o energii duchowej używając tego słowa. Interesująca jest również odsłona tego znaczenia w postaci władzy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »