Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie

Autor Studio Astropsychologii, 24.11.2018
                         Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu.
                              Masaże, lewatywy, głodówki, okłady, dieta
                                                  Barbara Simonsohn


Nadmierne zakwaszenie powoduje raka
Już niemiecki lekarz i badacz Otto Warburg, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z 1931 roku, stwierdził, że komórki nowotworowe różnią się od komórek zdrowych wysokim poziomem kwasu mlekowego. Już wówczas uważał on to nadmierne zakwaszenie za przyczynę powstawania nowotworów. Jednak najnowsze badania naukowe potwierdzają, że zakwaszenie może powodować również alergie, cukrzycę czy choroby naczyń wieńcowych. Nawet codzienne, drobne, choć uciążliwe dolegliwości, jak ból głowy, duszności, skurcze czy zaburzenia snu, są spowodowanie brakiem równowagi pH w organizmie.

Ta publikacja odmieni Twoje życie
Dzięki niej poznasz łatwe i skuteczne metody odkwaszania autorstwa Barbary Simonsohn, która od wielu lat służy swoimi książkami i wspiera nową medycynę opartą na żywieniu. Jej rady mogą pomóc rozpoznać nadmierne zakwaszenie jako jedną z podstawowych przyczyn złego samopoczucia. Opisuje również superprodukty spożywcze oraz podaje przepisy na zasadowe koktajle, sałatki, zupy i dania główne.

Jedz produkty zasadowe i zdrowo się masuj
Odkwaszanie dzięki spożywaniu produktów zasadowych stanowi istotny, jeśli nie decydujący czynnik przywracania zdrowia. Dzięki tej książce poznasz zdumiewające efekty lecznicze związane ze spożywaniem pełnowartościowych produktów roślinnych („peace food”). Przekonasz się, że prawie wszystkie warzywa sprzyjają alkalizacji tkanek. Jest to także pierwsza książka na temat terapii acydozy uwzględniająca metody dr Renate Collier, autorytetu w dziedzinie odkwaszania. Znajdziesz szczegółowy opis technik masaży do samodzielnego wykonania, na przykład automasaż głowy i karku, brzucha oraz nóg i stóp.

Zakwaszenie powoduje brak równowagi psychicznej i duchowej
Cechą szczególną tej książki, która wyróżnia ją spośród innych publikacji na temat acydozy, jest opis oddziaływania odkwaszenia nie tylko na ciało, ale też na psychikę i duszę. Nadmierne zakwaszenie oznacza zbyt głębokie ześlizgnięcie się w kierunku bieguna archetypowo męskiego, co uniemożliwia też głębokie doświadczenia duchowe. Angielskie słowo enlightenment oznacza nie tylko „oświecenie”, ale także „ulgę”. Odkwaszenie jest formą oczyszczenia na poziomie fizycznym, które niesie ulgę i oswabadza również na płaszczyźnie psychiki i duszy.

Głodówki i lewatywy jako proste terapie odkwaszające
Głodówka stała się sprawdzoną terapią w przypadku nowotworów złośliwych i jest stosowana równolegle do chemioterapii. Jak dowiedziono, wzmacnia zdrowe komórki, a osłabia chore. W znacznej mierze odpowiada za to zachodzące podczas głodówki odkwaszenie. Dięki tej książce dowiesz się również jak prawidłowo przeprowadzić lewatywę. Poznasz też działanie soli gorzkiej, która doskonale oczyszcza jelita.
Proste, naturalne, zdrowe i bezkosztowe terapie odkwaszające!

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od redakcji:

Czy wiesz, że zakwaszenie organizmu może spowodować wiele groźnych chorób - cukrzycy, nadciśnienia, miaźdżycy? Towarzyszą mu także inne objawy np. zmęczenie czy brak koncentracji. Warto o tym pamiętaĆ i co jakiś czas odkwaszać swoje ciało. KsiąŻka opisuje szereg praktycznych, domowych sposobów na odkwaszanie m.in. lewatywy, głodówki czy automasaże brzucha, nóg, karku. Na końcu również dieta odkwaszająca wraz z pomysłowmi przepisami.

Polecamy!!!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologia i muzyka - Planety Gustawa Holsta

Czy wiecie, że istnieje muzyka, która odzwierciedla astrologiczne charaktery planet naszego Układu Słonecznego? Stworzył ją brytyjski kompozytor muzyki klasycznej - Gustaw Holst. Posłuchajcie sami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »