Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Książki

Chemia połączeń!

Autor Studio Astropsychologii, 24.11.2018

 

 

 

 

                                                Chemia połączeń.
                 Pięć sekretów zdrowego, bogatego i spełnionego życia
                                                  Patrick Holford


Ile filiżanek kawy dziś wypiłeś?
Życie w ciągłym pędzie jest bardzo wyczerpujące. Jedna na pięć osób powinna iść na urlop od pracy ze względu na chorobotwórcze efekty stresu. Staramy się maskować te problemy kofeiną, alkoholem, narkotykami, seksem, lekami, większą ilością posiadanych rzeczy, pieniędzy czy władzy. Problem jednak dalej narasta, a sytuacja wcale się nie poprawia. Dzieje się tak z powodu czegoś niezwykle podstępnego i stanowiącego realne zagrożenie dla naszego życia – utraty zrozumienia, kim naprawdę jesteśmy. Jeśli właśnie robisz kolejną kawę to lepiej sięgnij po tę książkę, a dowiesz się co tracisz, ale też co możesz zyskać.
Jesteśmy połączeni z całym światem…

…ale całkowicie odłączyliśmy się od siebie. Ten brak połączenia odzwierciadla się w rosnących statystykach chorób psychicznych – depresji, stresie, niepokoju, bezsenności i kłopotach z pamięcią. Problemy te, według Światowej Organizacji Zdrowia, należą do najczęstszych w XXI wieku, a na kolejnych miejscach plasują się otyłość i nowotwory.
Mamy jednak narzędzia aby to zmienić!

Dzięki tej książce na nowo odzyskasz prawdziwe połączenie z ziemią, ludźmi i sobą oraz zrozumiesz co tak naprawdę oznacza być całkowicie zdrowym. Autor dzieli się głęboką mądrością, która pomoże Ci poczuć pełnię życia, odzyskać świadomość i określić cele, abyś wreszcie poczuł się spełniony. Podaje pięć kluczy, które odnoszą się do głównych jam ciała, żywiołów, centrów energetycznych i związanych z nimi mantr i kolorów. Podaje proste ćwiczenia, medytacje czy afirmacje, które ułatwią Ci powrót do pełnego zdrowia. Poznasz aspekty życia, które powinieneś w sobie rozwijać i pozbędziesz się depresji, lęków czy negatywnych myśli. Naprawisz relacje w życiu zawodowym i prywatnym oraz pobudzisz swoją intuicję, seksualność i wrażliwość, dzięki czemu Twój związek osiągnie wyższy poziom.
Guru terapeutów żywieniowych

Autor jest czołowym mówcą w sprawach zdrowia i żywienia. Rozpoczął swoją karierę akademicką od psychologii, skupiając się na inteligencji i schizofrenii. W 1984 roku założył instytut zajmujący się zdrowym żywieniem, Institute for Optimum Nutrition (ION), będący niezależną fundacją edukacyjną. Jej patronem był jego mentor, podwójny zdobywca Nagrody Nobla, doktor Linus Pauling. ION jest jedną z najbardziej szanowanych instytucji na polu szkolenia terapeutów z dziedziny odżywiania. Patrick Holford uczestniczył w przełomowych badaniach, które wykazały, że multiwitaminy mogą podnosić wyniki testów IQ u dzieci – co było tematem filmu dokumentalnego Horizon TV w latach osiemdziesiątych. Był jednym z pierwszych promotorów znaczenia cynku, przeciwutleniaczy, tłuszczów i diet niskoglikemicznych. Zgłębiał temat obniżających poziom homocysteiny witamin z grupy B oraz tego, jak mogą być one wykorzystane w dziedzinie zdrowia psychicznego i zapobiegania chorobie Alzheimera. Czas, byś skorzystał z jego porad
Pięć kroków do zdrowych połączeń.

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od redakcji:

Chemia połaczeń - to nie tylko książka o bliźniaczych płomieniach! Współczesna rzeczywistość często oddziela nas - nasze ciało i dusze - od natury, od naturalnego rytmu dnia i nocy, biologicznego czasu. A to doprowadza do stresu, zmęczenia, chorób. Autor publikacji pokazuje i uświadamia nam pewne fakty z tym związane, pokazuje także jak ważne jest pielęgnowanie tego połaczenia (również w relacji męsko-damskiej).  Znajdziemy tutaj szereg ciekawych ćwiczeń, rycin, tabelek z wynikami badań naukowych i inne!

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Kwantowy umysł. Naukowe dowody na potęgę Twoich myśli.

Autor jest emerytowanym profesorem, który wykładał fizykę teoretyczną na Uniwersytecie w Oregonie. Jego badania nad ludzkim umysłem zostały udokumentowane w licznych książkowych bestsellerach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »