Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika Książki

Wahadełko a radiestezja ? nowe spojrzenie

Autor Studio Astropsychologii, 24.11.2018

 

 

                          Wahadełko a radiestezja – nowe spojrzenie.
                             Praktyczne wykorzystanie wahadlarstwa
                                           Tomasz Sitkowski


U bram nowej radiestezji!
Autor starał się ukazać inne oblicze dziedziny posługiwania się wahadłem i różdżką, niż to, które  przedstawia większość popularnych książek o tej tematyce. Chciał udowodnić inną możliwą przyczynę tego zjawiska, niż „promieniowanie radiestezyjne” lub nieokreślone „wibracje” i „energie”. Istotne, że nie tylko mu się to udało, ale jego książka wzbudziła ożywioną dyskusję jeszcze przed swoją premierą.

Skąd te kontrowersje?

Uświadomił on, że metodyka posługiwania się wahadłem powinna być inna niż zalecana przez szereg dotychczas dostępnych podręczników. Zanegował tym samym sens „zadawania pytań do wahadełka”. Podczas gdy wiele podręczników stara się udowodnić, że radiestezja to dziedzina lekka, łatwa i przyjemna, on rzuca na nią zupełnie nowe światło. Nie twierdzi, że wystarczy tylko zadać odpowiednie pytania i można dowiedzieć się wszystkiego, czego tylko sobie zażyczysz. Z jednej strony postawił pewne ograniczenia, a z drugiej zwiększył wiarygodność badań radiestezyjnych.

Czym zatem naprawdę jest radiestezja?

Publikacja uświadomi Ci, że metoda posługiwania się wahadłem i różdżką jest wynikiem naturalnych oddziaływań otoczenia. Co najważniejsze, nie wszystkie niewidzialne wpływy powodują ruchy wahadła. Umożliwia tym samym uwzględnienie dodatkowych czynników mogących zakłócać odczyt. Wskazuje również, jak z pomocą wahadła odkryć naprawdę zdrowe miejsca, oznaczać strefy geopatyczne oraz szukać cieków wodnych. Podaje również metody rozszerzania diagnostyki w wypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Dlaczego warto zaufać Autorowi?

Tomasz Sitkowski z zawodu jest technologiem żywności. Od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku poświęcił się działalności naukowej, a radiestezją zaczął zajmować się w roku 1990. Ukończył kursy radiestezji dla zaawansowanych w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym , a obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji w Warszawie. Teraz pragnie się z Tobą podzielić swoimi wieloletnim doświadczeniem i przemyśleniami.
Nowe oblicze radiestezji!

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od redakcji:
Wiele wiemy na temat praktycznego zastosowania wahadełka dla celów prywatnych (głównie uzyskiwania odpowiedzi na zadane pytanie). Ale czy wiemy coś więcej na temat mechanizmu działania wahadła? Książka przedstawia wiele najnowszych teorii dotyczących radiestezji m.in. związnaych z takimi tematami jak: przyczyny odruchu wahadła czy oddziaływanie Ziemii na narzędzia radiestezyjne. Odnajdziemy tutaj także nowe wyjaśnienie wielu specjalistycznych haseł m.in. polaryzacja magnetyczna, prawo sympatii, kolory radiestezyjne. A co najważniejsze poznamy główne dwie metody praktykowania wahadlarstwa i ich porównanie.

Polecamy!!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Makaala Yates Hooponopono - Żyjąc w równowadze

Zbyt wielu lekarzy ignoruje obecnie założenie, które niegdyś było powszechnie uznane, iż emocje są bezpośrednio zaangażowane w rozwój choroby, uzależnień i zaburzeń. Dr Gabor Mate, kanadyjski fizyk i autor bestsellerów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »