Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Kuba szczęścia!

Autor Studio Astropsychologii, 10.11.2018             Kupa szczęścia. Oczyść jelita, zyskaj zdrowie i dobre samopoczucie


Kupa – zwierciadło zdrowia jelit
Kupa, stolec czy jakkolwiek byśmy nie nazwali finalnego produktu przemiany materii, zwykle wzbudza w nas negatywne odczucia i obrzydzenie. Niewiele osób zdaje sobie bowiem sprawę, jak wiele możemy wyczytać z niej informacji o stanie naszych jelit, nie bez powodu nazywanych drugim mózgiem, bez którego przeprowadzenie detoksykacji organizmu jest niemożliwe. Za sprawą tej książki może się to jednak zmienić.
Zdrowe jelita – zdrowy organizm

Dbając o siebie często zapominamy o jednym z kluczowych organów w naszym ciele, czyli jelitach. Jest to nie tylko miejsce odpowiedzialne za właściwe trawienie i przyswajanie składników odżywczych, ale także wpływa znacząco na nasze samopoczucie oraz zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Tylko odpowiednio o nie dbając można uniknąć chorób takich jak zespół jelita drażliwego, rak jelita grubego, zapalenie jelit czy rak odbytu oraz przeprowadzić skuteczne odchudzanie. Programy odchudzające takie, jak dieta ketogeniczna czy dieta kopenhaska, często pomijają kwestie trawienia. Teraz każdy może zrekompensować sobie lata lekceważenia stanu jelit. Wszystko za sprawą tej książki.


Program, który przywróci zdrowie jelitom
Autor opracował program przywracania optymalnego stanu jelita grubego, którego skuteczność została potwierdzona przypadkami pacjentów placówki medycznej specjalizującej się w regeneracji tego narządu. Dzięki tej książce można się dowiedzieć, czym jest piękna kupa i przekonać się, że nie każda dawka owoców musi być zdrowa oraz poznać powszechne dolegliwości jelit, takie jak leniwe jelita, zapalenie okrężnicy czy nieszczelne jelita oraz ich przyczyny. Autor uczy również, jak dbać o prawidłową florę bakteryjną jelit i eliminować zagrożenia wynikające ze złogów. Dzięki programowi i postowi o udowodnionej naukowo skuteczności możliwe jest wyćwiczenie poczucia sytości, właściwe wytrenowanie wypróżnień i oczyszczenie jelit z toksyn.
Jelita – klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od redakcji:
Coraz częściej mówi sie o jelitach jako o drugim mózgu. To one decydują o tym czy ciało jest zdrowe - trawią pokarm, który spożywamy. A chemii w jedzeniu coraz więcej. Książka obejmuje wyjaśnienie procesu trawienia, opisuje jakie narządy biora w tym udział i co jest najważniejsze dla ich funkcjonowania. W drugiej części znajdziemy przedstawienie poszczególnych rodzajów spożywanych produktów, a także opis dlaczego pomagają lub szkodzą organizmowi. Dodatkowo bogata literatura uzupełniająca oraz przydatne linki i adresy.

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Projekcja astralna dla początkujących!

Praktycznie każdy, kto interesuje się duchowością, parapsychologią, magią czy ezoteryką, prędzej czy później spotka się z projekcją astralną, a na dodatek zapewne zechce się jej nauczyć. Dzięki temu przystępnemu podręcznikowi dla początkujących poznasz tajniki tej interesującej dziedziny. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »