Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Kuchnia Książki

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

Autor Studio Astropsychologii, 03.11.2018 
                                        Cała prawda o tłuszczach.
                     Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3
                                                 Andreas Jopp


Mity na temat tłuszczów
Przez lata wmawiano nam, że tłuszcze są złe i powinny być eliminowane z diety każdego, kto dba o swoją figurę i zdrowie. Obwiniano je o nadwagę czy podwyższony poziom cholesterolu. Przekrzykiwano się argumentami, które nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości i które runęły jak domek z kart w momencie wzrostu świadomości zdrowotnej wśród ludzi. Ta książka napisana przez czołowego niemieckiego dziennikarza medycznego, pozwala spojrzeć na tematykę zdrowego odżywiania bez uprzedzeń i narosłych przez dziesięciolecia mitów.
Dobre tłuszcze sprzymierzeńcami w utrzymaniu zdrowia

Jej autor wyjaśnia, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Objaśni złożone działanie tłuszczów nienasyconych i nasyconych, przedstawi ich związek z chorobami autoimmunologicznymi. Zagłębi się w szczegółowe omówienie tłuszczów Omega 3, Omega 6 oraz kwasów DHA. Dzięki jego poradom łatwe stanie się utrzymanie w zdrowiu naczyń krwionośnych oraz obniżenie poziomu cholesterolu. Czytelnik dowie się jak przeciwdziałać udarom i zawałom oraz pozna klucz do zachowania idealnej sylwetki. Nauczy się wybierać produkty bogate w zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe, a także omijać szerokim łukiem produkty, które zawierają śmiertelnie niebezpieczne tłuszcze trans, nazywane przez lekarzy jednym z największych skandali żywieniowym w historii. Autor zdemaskuje również kłamstwa wielokrotnie wpajane nam w reklamach.

Książka wyróżniona przez czytelników
O jakości tej publikacji najdobitniej świadczy fakt, że przez wiele miesięcy znajdowała się na listach bestsellerów opiniotwórczych magazynów takich jak „Focus” oraz „Stern”. Nawet codzienna gazeta „Bild” opublikowała jej fragmenty w pięciu częściach. Od teraz również polscy czytelnicy mają szansę poznać fakty i mity na temat tłuszczów i ich roli w naszym organizmie.
Tłusto czyli… zdrowo!

Wiecej na:

http://www.studioastro.pl/

http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od redakcji:

Jesli gubisz się w tych wszystkich tłuszczach nasyconych, nienasyconych, trans, omega-3 i innych jest to publikacja dla Ciebie. Książka zawiera opis rodzajów tłuszczy z podziałem na grupy, przedstawia ich charakterystykę, zastosowanie oraz wpływ na nasz organizm. Znajdziemy tutaj szereg wykresów, opisów badań naukowych oraz ilustracji.

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia natury. Jak wykorzystać energię żywiołów

Niezależnie od tego, jaka sfera Twojego życia wymaga modyfikacji, we wprowadzeniu pozytywnych zmian przydatna będzie magia natury. Ziemia pomaga znaleźć nową pracę oraz poprawić stan finansów, a Powietrze zwiększa inteligencję i wspomaga podczas podróży. Ogień chroni i dodaje odwagi, a Woda wspomaga sprawy sercowe i uzdrawia. Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »