Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

Kartki



Wyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Kuchnia Książki

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

Autor Studio Astropsychologii, 03.11.2018







 
                                        Cała prawda o tłuszczach.
                     Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3
                                                 Andreas Jopp


Mity na temat tłuszczów
Przez lata wmawiano nam, że tłuszcze są złe i powinny być eliminowane z diety każdego, kto dba o swoją figurę i zdrowie. Obwiniano je o nadwagę czy podwyższony poziom cholesterolu. Przekrzykiwano się argumentami, które nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości i które runęły jak domek z kart w momencie wzrostu świadomości zdrowotnej wśród ludzi. Ta książka napisana przez czołowego niemieckiego dziennikarza medycznego, pozwala spojrzeć na tematykę zdrowego odżywiania bez uprzedzeń i narosłych przez dziesięciolecia mitów.
Dobre tłuszcze sprzymierzeńcami w utrzymaniu zdrowia

Jej autor wyjaśnia, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Objaśni złożone działanie tłuszczów nienasyconych i nasyconych, przedstawi ich związek z chorobami autoimmunologicznymi. Zagłębi się w szczegółowe omówienie tłuszczów Omega 3, Omega 6 oraz kwasów DHA. Dzięki jego poradom łatwe stanie się utrzymanie w zdrowiu naczyń krwionośnych oraz obniżenie poziomu cholesterolu. Czytelnik dowie się jak przeciwdziałać udarom i zawałom oraz pozna klucz do zachowania idealnej sylwetki. Nauczy się wybierać produkty bogate w zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe, a także omijać szerokim łukiem produkty, które zawierają śmiertelnie niebezpieczne tłuszcze trans, nazywane przez lekarzy jednym z największych skandali żywieniowym w historii. Autor zdemaskuje również kłamstwa wielokrotnie wpajane nam w reklamach.

Książka wyróżniona przez czytelników
O jakości tej publikacji najdobitniej świadczy fakt, że przez wiele miesięcy znajdowała się na listach bestsellerów opiniotwórczych magazynów takich jak „Focus” oraz „Stern”. Nawet codzienna gazeta „Bild” opublikowała jej fragmenty w pięciu częściach. Od teraz również polscy czytelnicy mają szansę poznać fakty i mity na temat tłuszczów i ich roli w naszym organizmie.
Tłusto czyli… zdrowo!

Wiecej na:

http://www.studioastro.pl/

http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od redakcji:

Jesli gubisz się w tych wszystkich tłuszczach nasyconych, nienasyconych, trans, omega-3 i innych jest to publikacja dla Ciebie. Książka zawiera opis rodzajów tłuszczy z podziałem na grupy, przedstawia ich charakterystykę, zastosowanie oraz wpływ na nasz organizm. Znajdziemy tutaj szereg wykresów, opisów badań naukowych oraz ilustracji.

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               






Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij pomyślność w Diwali

Dipavali, wielki festiwal świateł, będzie bardzo szczególne tego roku, ponieważ wypada dokładnie tego samego dnia co zaćmienie Słońca. Omówiliśmy to już dokładnie w naszym wcześniejszym artykule. Zaćmienie Słońca w Wadze. Czy to nie niebiański zbieg okoliczności, że dokładnie w dniu zaćmienia Słońca ludzie na całym świecie będą celebrować święto światła? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »