Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 01.11.2018

 
 
 
 
 

Sytuacja diametralnie się zmienia w II turze. Na ascendencie mamy Skorpiona. Jego władcą jest Pluton, a w starej nomenklaturze Mars. Pluton jest na wygnaniu w II domu, więc jest w słabej pozycji. Jeśli będziemy rozpatrywać dawnego władcę Skorpiona – Marsa – znajduje się on w pozycji neutralnej w Wodniku, w III domu. Ale jeśli trochę pogrzebiemy, to zauważymy, że władcą rzeczywistym III domu jest Saturn (początek w Koziorożcu), więc Mars poddany jest wpływom Saturna, co mu raczej nie służy. Spójrzmy zatem na opozycję – descendent w znaku Byka. Władca – Wenus – jest w podwójnie korzystnej sytuacji – we władztwie w Wadze oraz w wyniesieniu w XII domu. Dodatkowo Wenus jest rzeczywistym władcą domu XII. Siła descendentu jest zatem potężna. II tura wyborów samorządowych będzie totalną klęską Prawa i Sprawiedliwości. Kluczowe dla prestiżu wybory w Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Kielcach i innych, mniejszych miastach, przyniosą porażkę popieranym przez PiS kandydatom. 

Ujawnienie taśmy z nagraniem premiera Morawieckiego było mocnym uderzeniem w jego pozycję. Uran na Księżycu nie wróży mu spokoju i stabilizacji. Morawiecki będzie musiał stoczyć ciężki bój ze starym zakonem PC, by uzyskać silną pozycję w PiS, co nie jest jednak wcale takie pewne. Zbliżający się powoli Neptun na MC horoskopu jego rządów nie zapowiada mu świetlanej przyszłości na pozycji premiera i przyszłego szefa PiS. Jeszcze mniej optymizmu widać w horoskopie prezydenta Dudy. W horoskopie prezydentury Saturn wędruje przez IC, stąd masa porażek, wpadek, gaf i spadające notowania prezydenta. 

Sytuacja w kraju nie będzie spokojna. Po tym, jak Polacy przestraszyli się wizji Polexitu i w miastach zagłosowali przeciw PiS, strategia nakazywałaby uspokojenie atmosfery i wycofanie się z bezsensownej, niszczącej trójpodział władzy pseudoreformie systemu sprawiedliwości oraz dogadanie się z Brukselą. To jednak nie leży w naturze Jarosława Kaczyńskiego. Progresywny Księżyc wkraczając na Plutona w horoskopie chrztu sprawia, że Kaczyński zrobi coś dokładnie przeciwnego i pójdzie na ostre zwarcie z UE. Koniunkcja Urana przez IC horoskopu wejścia Polski do UE sprawia, że o kompromis w tej kwestii będzie bardzo trudno. 

Pogoda w listopadzie będzie stosunkowo stabilna, typowo jesienna. Zdecydowane pogorszenie pogody czeka nas w III dekadzie miesiąca. Między 20 a 25 listopada może dojść do jakiegoś załamania. Nie jest wykluczony również wtedy atak zimy, na szczęście chwilowy.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zarabianie to pomaganie

Finanse bywają poważnym problemem, który potrafi rozstrajać nasze życie zewnętrzne i wewnętrzne. Kwestia nie polega jednak na tym, że na ogół brakuje nam możliwości. Po prostu nie mamy motywacji, która mogłaby wykrzesać z nas pasję do działania i zmiany swojej sytuacji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »