Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 01.11.2018

 
 
 
 
 

Sytuacja diametralnie się zmienia w II turze. Na ascendencie mamy Skorpiona. Jego władcą jest Pluton, a w starej nomenklaturze Mars. Pluton jest na wygnaniu w II domu, więc jest w słabej pozycji. Jeśli będziemy rozpatrywać dawnego władcę Skorpiona – Marsa – znajduje się on w pozycji neutralnej w Wodniku, w III domu. Ale jeśli trochę pogrzebiemy, to zauważymy, że władcą rzeczywistym III domu jest Saturn (początek w Koziorożcu), więc Mars poddany jest wpływom Saturna, co mu raczej nie służy. Spójrzmy zatem na opozycję – descendent w znaku Byka. Władca – Wenus – jest w podwójnie korzystnej sytuacji – we władztwie w Wadze oraz w wyniesieniu w XII domu. Dodatkowo Wenus jest rzeczywistym władcą domu XII. Siła descendentu jest zatem potężna. II tura wyborów samorządowych będzie totalną klęską Prawa i Sprawiedliwości. Kluczowe dla prestiżu wybory w Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Kielcach i innych, mniejszych miastach, przyniosą porażkę popieranym przez PiS kandydatom. 

Ujawnienie taśmy z nagraniem premiera Morawieckiego było mocnym uderzeniem w jego pozycję. Uran na Księżycu nie wróży mu spokoju i stabilizacji. Morawiecki będzie musiał stoczyć ciężki bój ze starym zakonem PC, by uzyskać silną pozycję w PiS, co nie jest jednak wcale takie pewne. Zbliżający się powoli Neptun na MC horoskopu jego rządów nie zapowiada mu świetlanej przyszłości na pozycji premiera i przyszłego szefa PiS. Jeszcze mniej optymizmu widać w horoskopie prezydenta Dudy. W horoskopie prezydentury Saturn wędruje przez IC, stąd masa porażek, wpadek, gaf i spadające notowania prezydenta. 

Sytuacja w kraju nie będzie spokojna. Po tym, jak Polacy przestraszyli się wizji Polexitu i w miastach zagłosowali przeciw PiS, strategia nakazywałaby uspokojenie atmosfery i wycofanie się z bezsensownej, niszczącej trójpodział władzy pseudoreformie systemu sprawiedliwości oraz dogadanie się z Brukselą. To jednak nie leży w naturze Jarosława Kaczyńskiego. Progresywny Księżyc wkraczając na Plutona w horoskopie chrztu sprawia, że Kaczyński zrobi coś dokładnie przeciwnego i pójdzie na ostre zwarcie z UE. Koniunkcja Urana przez IC horoskopu wejścia Polski do UE sprawia, że o kompromis w tej kwestii będzie bardzo trudno. 

Pogoda w listopadzie będzie stosunkowo stabilna, typowo jesienna. Zdecydowane pogorszenie pogody czeka nas w III dekadzie miesiąca. Między 20 a 25 listopada może dojść do jakiegoś załamania. Nie jest wykluczony również wtedy atak zimy, na szczęście chwilowy.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Tajniki magii świec

Magiczna energia świecy łączy się z duchową energią tego, który ją zdmuchuje poprzez skupienie na płomieniu świecy, wizualizację życzenia i chęć by się spełniło. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »