Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na listopad 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 01.11.2018

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Niepokoje dotyczące przyszłości ekonomicznej świata mocno widać w ważnych horoskopach. Tranzyt Saturna przez IC horoskopu RFN wstrząsnął sceną polityczną Niemiec. Kończy się era Angeli Merkel, która zrezygnowała z przewodniczenia CDU (od roku 2000). Tranzyt Saturna przez IC horoskopu RFN sprawia, że spadają wskaźniki optymizmu inwestycyjnego i konsumenckiego PMI, a gospodarka Niemiec zaczyna hamować. Tranzyt Plutona przez MC horoskopu głównego wskaźnika nowojorskiej giełdy Dow Jonesa, kwadratura Urana do Księżyca horoskopu wskaźnika spółek technologicznych NASDAQ, a także kwadratura Saturna do Księżyca horoskopu Chin, sprawiają, że w listopadzie czeka nas seria niepomyślnych wieści dotyczących rynków i ekonomii. Agresywne wypowiedzi prezydenta Rosji Putina na temat konieczności obrony Rosjan żyjących za granicą, są zapowiedzią nowych operacji wojen hybrydowych, co widać mocno w horoskopie Estonii, gdzie Saturn wkracza na Księżyc i w horoskopie Litwy (Uran kwadratura Księżyc). Podobny zaczepny manewr nie uda się na Ukrainie. Progresywny Księżyc oraz tranzytujący Jowisz na MC horoskopu Ukrainy uchroni ją przed rosyjską agresją. Na europejskim podwórku czekają nas mocne, widowiskowe, przełomowe wydarzenia. W horoskopie prezydencji Rady UE Donalda Tuska Pluton wędruje przez ascendent. W horoskopie Wielkiej Brytanii zaś Pluton znajdzie się w opozycji do Księżyca UK. Jest to sygnał ciężkich negocjacji w sprawie Brexitu. UE będzie nieugięta wobec Brytyjczyków, więc na linii Londyn – Bruksela będzie bardzo nerwowo  gorąco. Czasu do zakończenia negocjacji jest niewiele. Wszystko jednak wskazuje na to, że wyjście Wielkiej Brytanii z UE będzie pozorowane lub opóźniane, a w dłuższej perspektywie może nawet i odwołane. W horoskopie Holandii Uran wędruje przez descendent, co sprawi, że ten raczej spokojny kraj mocno się zaangażuje w jakiś konflikt. W horoskopie kanclerza Austrii Kurza Saturn wkracza na MC. Być może Kurz zapragnie mocno zagrać w przyszłorocznych wyborach do parlamentu UE i przejąć polityczną kontrolę nad europejską prawicą. Nie będzie próżnować prezydent Francji Macron. Jowisz na MC oraz progresywny Księżyc na Plutonie w jego horoskopie zapowiadają burzliwy czas we Francji. Niespokojnie zrobi się na Bałkanach. Uran na IC horoskopu Słowenii oraz Uran w opozycji do Słońca horoskopu Węgier zapowiadają inwazję polityczną Rosji w tym rejonie Europy. Niespokojnie będzie na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Pluton na MC oraz Uran na ascendencie horoskopu Egiptu, Uran na descendencie horoskopu Izraela, Uran na MC horoskopu Tajwanu, a także Saturn w opozycji do Księżyca i na descendencie horoskopu Turcji są zapowiedzią znaczącego podniesienia napięcia w tym rejonie świata.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia!

Dzięki tej książce nauczysz się żyć w równowadze, a pomogą Ci w tym techniki hooponopono oraz mana lomi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »