Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 03.10.2018

 
 
 
 
 
W roku 2015 przez Imum Coeli horoskopu III Rzeczpospolitej rozpoczął wędrówkę Pluton. Tranzyt tej planety wzbudził demoniczne, ciemne, toksyczne emocje tkwiące w polskiej duszy, dzięki którym do głosu dzięki populistycznej i faszyzującej retoryce doszły najgorsze nastroje. Na bazie tych resentymentów do władzy doszło Prawo i Sprawiedliwość pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego wypuszczając z puszki Pandory zło w postaci zawiści, nietolerancji, populistycznego ludowego odwetu na znienawidzonych elitach. Przy okazji Pluton wzmocnił skrajne, nacjonalistyczne, ultrakonserwatywne nurty – również w Kościele. Marsze ziejących nienawiścią nacjonalistów przy kościelnej asyście i wsparciu Kościoła w niczym nie przypominały uniwersalistycznej nauki społecznej Kościoła. Pluton jednak wypuszczając demony, rozpoczął drastyczny proces przeobrażeń polskiego społeczeństwa, którego ważnym członem jest Kościół katolicki. Kolejnym potężnym impulsem zmian stał się tranzyt Urana przez Słońce i Medium Coeli horoskopu chrztu Polski z 966 roku. Uraniczna, wybuchowa natura tego tranzytu zapowiadała, że „coś” się musi w kraju wydarzyć. Doszło do tego jeszcze jedno ważne wydarzenie, jakim jest tranzyt Urana przez Imum Coeli horoskopu wejścia w życie konkordatu zawartego między Polską, a Stolicą Apostolską. To wystarczająco mocna mieszanka wybuchowa, by „coś” się wydarzyło. No ale co to mogłoby być? Uliczne zamieszki, palenie kościołów, wyciąganie księży z zakrystii wraz z ich kochankami i grubymi kopertami z pieniędzmi wiernych? Nie. To nie leży w naturze Polaków, choć zdarzały się krwawe pogromy, których ofiarami byli księża (Rabacja Galicyjska z 1846 roku). 
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Hipnoza dla początkujących

Poznaj idealną książkę do odkrywania tajników hipnozy i autohipnozy. Już na początku zrozumiesz, że wbrew powszechnej opinii, podczas hipnozy jesteśmy świadomi i przytomni ? po prostu nie dekoncentrują nas zewnętrzne zakłócenia, a podawane sugestie kierują myśli w wyznaczonym celu. Stosując techniki hipnozy opisane w tym podręczniku, nauczysz się tworzyć taką rzeczywistość, jakiej dla siebie pragniesz. A co najważniejsze ? opanowanie ich jest łatwe i nie zajmie ci wiele czasu! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »