Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 03.10.2018

 
 
 
 
 
Świat w październiku
Na październikowym niebie utworzą się dwie ważne figury. Obie mają sporą dynamikę, ale są stosunkowo harmonijne w działaniu. Pierwszym jest tzw. „trójkąt losu”, który będzie mieć miejsce na nowiu. Utworzy go Neptun w Rybach do Plutona w Koziorożcu (sekstyl), do nowiu w Wadze (kwinkunks). Nów zaś będzie w kwadraturze z Plutonem. Trójkąt ten ma zatem dwa nieharmonijne aspekty i jeden harmonijny, więc figura ta niesie napięcie i konflikt, co jednak może mieć konstruktywne rezultaty. Konsekwencje trójkąta losu będą mieć miejsce w polityce, dyplomacji, relacjach międzynarodowych wzbudzając rywalizację i siłowanie się mocarstw. Trójkąt na nowiu wpłynie także na świat kultury i mediów przynosząc jakieś sensacyjne newsy lub skandale.
 
 
Jeszcze ważniejszym trójkątem – na pełni 24.10 – będzie trójkąt syntetyczny utworzony przez Księżyc w koniunkcji z Uranem w Byku w opozycji do Słońca w Skorpionie, w trygonie do Saturna w Koziorożcu. Saturn będzie w sekstylu ze Słońcem. Figura ta też ma wysoką dynamikę, ale też jest dość groźna. Nałożenie Urana na pełnię sprawia, że w III dekadzie miesiąca, a zwłaszcza między 22 a 25 października, będą mieć miejsce jakieś poważne zagrożenia, najprawdopodobniej katastrofy pogodowe lub komunikacyjne. To także czas wysokiego napięcia w relacjach międzynarodowych.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inna...

...a ja się uśmiecham do Was, bo wszyscy jesteście tacy sami. To słowa śp. Violetty Villas, które zapadły w moją pamięć. Nieodwracalnie. Zapewne stąd, że są mi tak bliskie, stale dotyczące mojej osoby, ale patrząc na to, co widzę, obserwuję każdego dnia, to sądzę, że mogą stać się bliskie również Wam... Inność zawsze była wytykana palcami i to w sposób dosadny, bezpośredni. Dopiero wraz z czasem, "przełamaniem" konwenansów, stała się atutem, a nawet powodem do zazdrości. Osoby, które były uznawane za inne, były nazywane odrzutkami, aczkolwiek mogły mieć też takie właśnie poczucie. Poczucie bycia kimś gorszym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »