Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 03.10.2018

 
 
 
 
 
To kiepski czas dla prezydenta Andrzeja Dudy. Opozycja Saturna do Księżyca osłabia jego pozycję, co było mocno widoczne w postaci serii plotek na temat kryzysu w jego małżeństwie, oraz niefortunnym zdjęciu podczas podpisywania umowy z prezydentem USA, gdzie Trump siedzi, Duda zaś podpisuje umowę na stojąco, co stało się obiektem żartów i internetowych memów. Kłopoty też dopadają premiera Morawieckiego. Uran tranzytujący urodzeniowy Księżyc sprawia, że Morawieckiego zaskoczyły dziwne, prorosyjskie wypowiedzi jego ojca Kornela. Jeszcze większym źródłem niepokojów stała się publikacja podsłuchów z czasów afery taśmowej. Okazało się, że w nagraniach są zapisy z rozmów, w których uczestniczy aktualny premier, co uderza w jego pozycję następcy Kaczyńskiego oraz skutecznego szefa kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Dochodzenie dziennikarskie ujawniło, że większość wątków afery taśmowej prowadzi do Rosji, ich służb oraz rosyjskiej mafii. Jest już wiele dowodów na to, że rosyjskie służby mocno majstrowały przy wyborach prezydenckich w USA, w brytyjskim referendum dotyczącym Brexitu, przy podkręcaniu separatystycznych nastrojów w Katalonii. Rosjanie próbowali też wpłynąć na wybory prezydenckie we Francji oraz parlamentarne w Niemczech. Z tym, że tamtejsze służby specjalne były dobrze przygotowane na manipulacje i się przed nimi obroniły. Afera taśmowa jest dowodem na to, że Rosja wpływa na to, by osłabić polską pozycję w Unii Europejskiej rozkręcając konflikty wewnętrzne, wzmacniając radykałów i nacjonalistów. Koniunkcja Urana przez IC horoskopu polskiej akcesji do UE niesie potężny niepokój. Powoli, ale jednak konsekwentnie spada poparcie krajowe poparcie polskiego członkostwa w UE, na co duży wpływ mają nasze konflikty z Brukselą w sprawie niszczenia niezależności sądownictwa. I choć hasło Polexitu wydaje się czymś nierealnym i abstrakcyjnym, to trzeba powiedzieć, że wizja wyjścia Wielkiej Brytanii z UE też wydawała się czymś niemożliwym, a chwilę potem stała się faktem. Poparcie Czechów dla ich członkostwa w UE po populistycznej nawalance populistów spadło z 70 do 30 procent. Uran na IC horoskopu wejścia Polski do Unii może oznaczać dwie całkiem odmienne rzeczy. Pierwsza to przybliżanie się czegoś, co wydaje się niemożliwe, czyli wyjścia Polski z UE. Drugą konsekwencją może być ostry konflikt polskich władz z unijnymi instytucjami, ale de facto łączy się to i z pierwszym wariantem. Istnieje cień szansy na to, że tranzyt Urana wyzwoli silny ferment, dzięki któremu Polska wróci na tory demokracji liberalnej, wróci na europejską ścieżkę. Prędzej jednak spodziewajmy się szarpaniny, wstrząsów i konfliktów.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiech to zdrowie!! Konkurs!

Śmiech to zdrowie!! A czy zdarzyła się Wam sytuacja, kiedy odczuliście to na własnej skórze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »