Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Terapie Wschodu w medycynie Zachodu

Autor Studio Astropsychologii, 29.09.2018
                          Terapie Wschodu w medycynie Zachodu.
    108 sekretów samouzdrawiania sprawdzonych przez doktor medycyny
                                       dr Mimi GuarneriAutorka odsłania sekrety pełnego życia

W jaki sposób możemy zachować swoje zdrowie w świecie pełnym obowiązków, wymogów, sprzecznych informacji i cierpienia? Odpowiedź jest prosta: metodą 108 sekretów, które będą wiodły Cię do transformacji. Dzięki nim dowiesz się jaką dietę stosować aby obniżyć ciśnienie krwi czy cholesterol. Wzmocnisz swój organizm dzięki suplementon. Zgłębisz swoją duchowość. Z każdym krokiem będziesz przemieniał wiedzę w praktykę, aż w końcu doprowadzisz do całkowitej przemiany swojego życia.
Autorka odsłania 108 sekretów pełnego zdrowia, które mogą służyć jako codzienne przemyślenia. Stanowią one całościowy program pozwalający zapobiegać i uśmierzać powszechne choroby oraz wieść życie o jakim marzysz.


Każdy sekret przybliży Cię do pełni zdrowia

Leczenie choroby po tym, jak już wystąpi, nie jest rozwiązaniem. Makroodżywianie i mikroodżywanie, suplementy, radzenie sobie ze stresem, zwiększona odporność i duchowość, to zaledwie kilka kluczowych komponentów zdrowia i długowieczności. Te sekrety nauczą Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby pozostać zdrowym na poziomie umysłu, ciała i ducha.
Dr Guarneri łączy aktualną wiedzę medyczną z holistycznymi technikami Wschodu. Każdy wyjawiany przez nią sekret pozwala rozpocząć samodzielne działania oparte na Twoich unikalnych potrzebach. Podkreśla przy tym siłę pozytywnego myślenia, wagę budowania zdrowych związków i świadomego życia.

Dzięki temu przewodnikowi zrozumiesz:

– dlaczego geny nie określają Twojej przyszłości,
– jaką dietę stosować aby wesprzeć swoje zdrowie,
– jak zamienić stres w siłę,
– wagę holistycznego zdrowia psychicznego,
– swoje relacje i naprawisz je,
– uzdrawiającą moc swoich myśli,
– i wzmocnisz swoją duchowość oraz uzdrowisz ciało energetyczne.
Najskuteczniejsze techniki uzdrawiania dla Ciebie.

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od Redakcji:


Ciągle poznajemy różne wyszukane metody dla zdrowia o skomplikowanych nazwach i złożonych czynnościach do wykonania. A sekret dobrego samopoczucia jest blisko nas.
Terapie Wschodu w medycynie Zachodu dr Mimi Guarneri to poradnik odpowiadający na pytanie jak właściwie dbać o samego siebie. Poprzez głębokie rozwinięcie podstawowych tez (np. obróć stres w siłę, zdrowe relacje z innymi, energia do leczenia, jesteś tym, cojesz) autorka pokazuje w jaki sposób można pomóc sobie korzystając np. z energii, powietrza, snu oraz przestrzegając kilku zasad. W końcowej części książki czytelnicy znajdą dużo tabelek i pomocnych diagramów z danymi.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »