Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Terapie Wschodu w medycynie Zachodu

Autor Studio Astropsychologii, 29.09.2018
                          Terapie Wschodu w medycynie Zachodu.
    108 sekretów samouzdrawiania sprawdzonych przez doktor medycyny
                                       dr Mimi GuarneriAutorka odsłania sekrety pełnego życia

W jaki sposób możemy zachować swoje zdrowie w świecie pełnym obowiązków, wymogów, sprzecznych informacji i cierpienia? Odpowiedź jest prosta: metodą 108 sekretów, które będą wiodły Cię do transformacji. Dzięki nim dowiesz się jaką dietę stosować aby obniżyć ciśnienie krwi czy cholesterol. Wzmocnisz swój organizm dzięki suplementon. Zgłębisz swoją duchowość. Z każdym krokiem będziesz przemieniał wiedzę w praktykę, aż w końcu doprowadzisz do całkowitej przemiany swojego życia.
Autorka odsłania 108 sekretów pełnego zdrowia, które mogą służyć jako codzienne przemyślenia. Stanowią one całościowy program pozwalający zapobiegać i uśmierzać powszechne choroby oraz wieść życie o jakim marzysz.


Każdy sekret przybliży Cię do pełni zdrowia

Leczenie choroby po tym, jak już wystąpi, nie jest rozwiązaniem. Makroodżywianie i mikroodżywanie, suplementy, radzenie sobie ze stresem, zwiększona odporność i duchowość, to zaledwie kilka kluczowych komponentów zdrowia i długowieczności. Te sekrety nauczą Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby pozostać zdrowym na poziomie umysłu, ciała i ducha.
Dr Guarneri łączy aktualną wiedzę medyczną z holistycznymi technikami Wschodu. Każdy wyjawiany przez nią sekret pozwala rozpocząć samodzielne działania oparte na Twoich unikalnych potrzebach. Podkreśla przy tym siłę pozytywnego myślenia, wagę budowania zdrowych związków i świadomego życia.

Dzięki temu przewodnikowi zrozumiesz:

– dlaczego geny nie określają Twojej przyszłości,
– jaką dietę stosować aby wesprzeć swoje zdrowie,
– jak zamienić stres w siłę,
– wagę holistycznego zdrowia psychicznego,
– swoje relacje i naprawisz je,
– uzdrawiającą moc swoich myśli,
– i wzmocnisz swoją duchowość oraz uzdrowisz ciało energetyczne.
Najskuteczniejsze techniki uzdrawiania dla Ciebie.

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od Redakcji:


Ciągle poznajemy różne wyszukane metody dla zdrowia o skomplikowanych nazwach i złożonych czynnościach do wykonania. A sekret dobrego samopoczucia jest blisko nas.
Terapie Wschodu w medycynie Zachodu dr Mimi Guarneri to poradnik odpowiadający na pytanie jak właściwie dbać o samego siebie. Poprzez głębokie rozwinięcie podstawowych tez (np. obróć stres w siłę, zdrowe relacje z innymi, energia do leczenia, jesteś tym, cojesz) autorka pokazuje w jaki sposób można pomóc sobie korzystając np. z energii, powietrza, snu oraz przestrzegając kilku zasad. W końcowej części książki czytelnicy znajdą dużo tabelek i pomocnych diagramów z danymi.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nawyk bycia sobą

Jeszcze nie tak dawno wielu psychologów mówiło - zdejmij maski i bądź sobą- , co dosłownie oznaczało - przestań udawać kogoś innego. Tak nadal jest w new age - tam odrzuca się myślenie, zmiany i pozostawia się życie samo sobie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »