Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na wrzesień 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 30.08.2018

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Doskonałą passę mają Austriacy. Jowisz na Słońcu horoskopu Austrii wynosi ten kraj na istotnego gracza UE. Koniunkcja Jowisza ze Słońcem horoskopu Austrii uzasadnia, dlaczego wokół tego kraju zaczynają się kręcić wielcy tego świata (ostatnia wizyta Putina), co też wzmacnia pozycję kanclerza Kurza. W horoskopie strefy Schengen Uran przechodzi przez Księżyc. Być może szykuje się kolejna awantura związana z uchodźcami, ich relokacją, przyjmowaniem i odmową przyjmowania (Włochy, Europa Wschodnia). Kolosalnie ważne zaś jest drugie już przejście Urana przez  Medium Coeli Traktatu z Maastricht, czyli horoskopu Unii Europejskiej. Jest to najmocniejszy aspekt, jaki miał miejsce od samego początku tego horoskopu, co zapowiada wielkie zmiany na łonie UE. Dziwne, nerwowe ruchy, jakie ostatnio zaczął robić prezydent Łukaszenka (dymisja rządu), jego obawy, że Rosja dokona aneksji Białorusi, oraz zachwianie jego silnej pozycji przynosi Uran na hipotetycznym Medium Coeli jego horoskopu (nie znamy dokładnej godziny urodzenia Łukaszenki). Być może Rosja przykręci kurek z pomocą ekonomiczną dla Białorusi (3 mld USD rocznie). Mija dziesięć lat od upadku banku Lehman Brothers, czyli od początki wielkiego kryzysu ekonomicznego, najmocniejszego od stu lat. Tranzyt Plutona przez Medium Coeli horoskopu głównego wskaźnika giełdy nowojorskiej Dow Jonesa, może być zapowiedzią początku światowego kryzysu – na początek na rynkach finansowych. Kłopoty Turcji – 80% spadek notowania tureckiej waluty  liry do euro w skali roku, to konsekwencja tranzytu Neptuna przez Medium Coeli horoskopu niepodległości Turcji, co w połączeniu z tranzytem Plutona przez ascendent horoskopu dyktatora Turcji Recepa Erdogana, przybliża Turcję w stronę potężnej zapaści polityczno-ekonomicznej. We wrześniu jednak na chwilę sytuacja się tam poprawi, ale to tylko preludium przed dużo głębszą i bardziej dramatyczną zapaścią tureckiej gospodarki, co w połączeniu z bezwzględną dyktaturą, którą ustanowił Erdogan, tworzy niebezpieczną mieszankę, która wcześniej, czy później eksploduje.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Cierpienie formą porozumiewania

Jeśli uświadomimy sobie że ból, cierpienie, czy trudne doświadczenia są formą podświadomej komunikacji odbywającą się poza naszą świadomością , ale i poza świadomością tych, którym usiłujemy coś przekazać, możemy odkryć mechanizm problemu, z którym się borykamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »