Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na sierpień 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 02.08.2018

 
 
 
 
 

Prezydent Trump oskarżył amerykańską administrację o złe relacje z Rosją i Putinem. Trump też wbił kilka kolejnych klinów w europejską jedność wyraźnie wzywając do przyspieszenia Brexitu. Nie powinny nas jednak dziwić jego wyskoki. Dokładnie rok temu, na jego ascendencie miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca, a rok wcześniej pierwsza w dziejach opozycja Plutona do Słońca Niepodległości, więc mocniej ujawniają się skandale wokół jego elekcji – wysoka aktywność rosyjskich służb, interesy robione z rosyjskimi oligarchami wtedy, gdy banki odmówiły kredytowania jego inwestycji po spektakularnych bankructwach. O skandalach obyczajowych wokół molestowanych modelek już nawet nie ma sensu wspominać. Na drugim zaś zaćmieniu (Księżyca) zaczął straszyć nalotami na Iran. Oba zaćmienia przyniosły jeszcze jedną konsekwencję – na polu ekonomicznym. Aby ją jednak zauważyć, trzeba się nieco bliżej przyjrzeć rynkom. Pozornie wszystko się kręci doskonale. Na kolejnych parkietach bite są rekordy, akcje rosną. No właśnie… W okolicach zaćmienia Księżyca – we czwartek i w piątek – doszło na amerykańskiej giełdzie do zaskakujących spadków. Osiemnastoprocentowy zjazd zaliczył gigant internetowy – firma Facebook. Taki jednodniowy spadek pojedynczej firmy nie był dotąd notowany na amerykańskim rynku akcji. W piątek podobna sytuacja nastąpiła na innej spółce IT – na Twitterze. Giełda jako całość nie zareagowała, ale te spadki są niepokojące i mają w sobie charakter wspomnianych przeze mnie w lipcowej prognozie czarnych łabędzi Saxo Banku, czyli nieoczekiwanym, zaskakującym wydarzeniom, które mogą popchnąć sytuację w kryzysowym kierunku. Oczywiście żadnego kryzysu na rynkach nie ma. Jednak tak silny spadek dwóch symboli internetowej hossy będzie mieć swoje konsekwencje. Spadki te zaś są kontynuowane. Jak nie teraz, to za miesiąc, dwa, trzy. Jesienią jednak na pewno coś dramatycznego na rynkach się przytrafi.

Astrologiczny przegląd
W horoskopie Wielkiej Brytanii Neptun po raz drugi wejdzie w opozycję z Księżycem. Będzie mieć to przełożenie na kolejne niepokojące sygnały i informacje związane z nadchodzącym Brexitem. Kręcące się wokół tego wydarzenia służby specjalne, dziwne wypowiedzi Donalda Trumpa, nowe ofiary Nowiczoka – to wszystko sprawia, że Wielka Brytania znajduje się na ostrym zakręcie. W horoskopie V kadencji prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki Neptun znajdzie się w opozycji z Księżycem, co podważy jego silną przywódczą pozycję. W horoskopie Egiptu Pluton wkraczając na MC sygnalizuje zaostrzenie reżymu generała Sisi. Saturn na MC horoskopu niepodległości Indii zapowiada budzenie się politycznych i ekonomicznych ambicji Hindusów.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Wpływ kultury na nasz umysł

W tybetańskiej tradycji Bon mówi się o dwóch rodzajach ignorancji: naturalnej i kulturowej. Ignorancja naturalna jest wrodzona, rodzimy się w niewiedzy o tym, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, o reinkarnacji itd. Ignorancja kulturowa natomiast jest tym, co wytwarzamy i co umacnia nas w ignorancji naturalnej, ponieważ na niej się opiera. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »