Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na sierpień 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 02.08.2018

 
 
 
 
 

Świat w sierpniu
Druga połowa wakacji raczej nie zaskoczy nas niczym szczególnie dramatycznym. Być może będą jednak jeszcze jakieś konsekwencje lipcowych zaćmień, które będą się ujawniać w pierwszej dekadzie miesiąca. Jednak w sierpniu dramaturgia zdarzeń będzie niska, choć nie do końca jak się potem okaże. Akurat jest to dość typowe o tej porze roku, gdyż to tradycyjnie wakacyjny miesiąc, gdzie sprawy idą wolno, wydarzeń jest niewiele, politycy są na urlopach, emocje są senne. Do tego jednak dołączą stosunkowo harmonijne układy i figury. Trwający już od kilku tygodni bisekstyl, czyli figura w kształcie trójkąta, działająca harmonijnie i stabilizująco. Tworzą go Neptun w Rybach, Pluton w Koziorożcu oraz Jowisz w Skorpionie. Podobnie dwa trójkąty, które choć mają w sobie pewien zaczyn napięciowy, to jednak ich działanie jest również łagodzące. Pierwszym jest trójkąt dynamiczny, który utworzy się na nowiu 11.08. Utworzy go Neptun w Rybach w trygonie z Jowiszem w Skorpionie, w kwinkunksie do nowiu i częściowego zaćmienia Słońca. Podobnie wygląda sytuacja z trójkątem syntetycznym na pełni 26.08, która znajdzie się w sekstylu do Urana w Byku. Wszystkie trzy figury są harmonijne, choć mają w sobie pewien ostry i napięciowy zaczyn. Naszą uwagę jednak powinno przyciągnąć kolejne zaćmienie. Po dwóch lipcowych, czeka nas jeszcze częściowe zaćmienie Słońca na nowiu 11.08. Lipcowe przyniosły szereg dramatycznych wydarzeń pogodowych. Falę upałów w środkowej i północnej Europie, ponure konsekwencje suszy w postaci pożarów w Szwecji i w Grecji, gdzie zginęło blisko sto osób. Zaćmienia jednak miały swoje inne oblicza. Na pierwszym z nich, w trakcie wizyty prezydenta Donalda Trumpa na szczycie NATO w Helsinkach, oraz w trakcie spotkania Trump-Putin doszło do dziwnych scen.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Dar duszy

Dar duszy to druga książka po Odważnych duszach pióra Roberta Schwartza, traktująca o planowaniu przedurodzeniowym. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza koncypuje przed narodzinami w ciele ziemskim. Tym razem jednak zgłębia on tematykę znacznie trudniejszych przeżyć, jak: poronienie czy choroba psychiczna. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »