Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na sierpień 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 02.08.2018

 
 
 
 
 

Problem nawet nie polega na tym, że ludzie mają sądy i sędziów głęboko gdzieś, że jest im to obojętne. To wcale nie jest tak, że jakaś zdecydowana większość chce odwetu na sądach i sędziach. Większość po prostu nie rozumie, że to, co wyprawiają pisowcy, to czyste zło. Tak, jak poniewierana i bita partnerka przemocowego psychopaty nie wie, że to co się dzieje, to zło, że tak nie wolno. Jej nie jest to obojętne, ale ona nie rozumie, że to co się dzieje w jej związku to zło i przemoc. Arabskie kobiety wcale nie protestują, że muszą chodzić w tych szmatach. One naprawdę w nich chodzą, bo tak chcą. Albo inaczej - bo nie wiedzą, że nie muszą, że mają prawo wyboru, że powinny je mieć. To, że w Polsce jest dużo - powiedzmy 20-30% ludzi o mentalności niewolników, pańszczyźnianych chłopów, naprawdę nieszczęśliwych, zagubionych, przerażonych, żyjących w lęku przed światem, szybkimi zmianami, uciekających przed wolnością. Trudno. Są i będą. Nie ma sensu ich zmieniać, rozmawiać z nimi, wysłuchiwać ich, do czego zachęcają naiwni symetryści. Ich trzeba zostawić samych sobie, niech sobie żyją w swoim świecie zbudowanym z lęków. Takie postępowanie jest proponowane wobec alkoholików, których nie należy ratować, ale pozwolić im doświadczyć konsekwencji swoich zachowań, picia, swojego schematu myślenia. Dawanie im władzy, prestiżu, wysłuchiwanie ich i próby rozumienia, to całkowicie stracony czas. To wejście w toksyczną grę opartą na manipulacji, to symboliczne leczenie alkoholika wódką. To czego potrzeba zwolennikom demokracji to zjednoczenie się, wspólne działanie, mobilizacja, aktywność, praca nad otoczeniem, tworzenie kółek, klubów, wspieranie wątpiących. Pisowców trzeba zostawić samych sobie. Szkoda na nich czasu. Patrząc na zaćmienie z psychoanalitycznego, opartego na psychologii procesu, punktu widzenia, zaćmienie pozwala nam spojrzeć w swój cień, lęk, w nasze demony. Demony się właśnie ujawniają. Nie mają strasznych zębów, buchających siarką nozdrzy, przerażających oczu. Mają twarz obojętności, konformizmu, wygody, świętego spokoju, chęci powrotu do strefy komfortu.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Mumio - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny jest w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »