Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Duchowy Rozwój

Medytacja dla osób cierpiących na migreny oraz kobiet w ciąży

Autor Elżbieta Ellis, 27.04.2010

Każdy z nas wie jak zbawiennie na ciało i ducha wpływa medytacja. Istnieją różne techniki i odmiany sprzyjające konkretnym stanom. Ta metoda posłóży przyszłym mamom i osobom nękającymi się z chronicznymi bólami głowy.

Medytacja to świetna metoda relaksu. Pozwala wyciszyć się, uspokoić. W czasie medytacji ciało odpoczywa, a umysł oczyszcza się ze stresujących myśli

Medytacja trwa około 20-30 minut. W jej czasie należy skoncentrować się na miarowym i głębokim oddychaniu, słuchać muzyki relaksacyjnej i wyobrażać sobie miejsca, które się lubi.

Medytacja pomaga w wielu chorobach, czy dolegliwościach ciała i duszy, a ponieważ nie zna odległości, stąd można ją wykonywać w czyjejś intencji (np. pomagać chorym, ludziom mieszkającym daleko lub przebywającym w szpitalu).

Mam w rodzinie młodą kobietę w ciąży, która cierpi na migreny. Nie chce zażywać tabletek przeciwbólowych. Poprosiła mnie o medytację. Po 20 minutach medytacji, po migrenie nie było ani śladu.

Usiądź lub połóż się wygodnie. Zamknij oczy i oddychaj spokojnie. Możesz słuchać muzykę relaksującą, odgłosy przyrody, szum wodospadu. Przechodzisz przez most (zobacz, jak wygląda, jaki ma kolor, poręcze). Jesteś bezpieczna, z Tobą jest Twój Anioł Stróż lub inny Opiekun Duchowy. Przechodzisz na drugą stronę mostu, zobacz gdzie jesteś?

Jest to piękna łąka, pełna kwiatów. Może las ,w którym śpiewają ptaki, przepiękna zatoka lub brzeg morza.

Oddychasz spokojnie, łagodnie brzmi muzyka. Zobacz jak jesteś ubrana.

Jest piękny, słoneczny dzień, miękki piasek przesypuje się pomiędzy palcami, jesteś boso, jak miło. Patrzysz na morze. Jest spokojne, fale delikatnie opłukują twoje stopy, woda jest miękka i ciepła. Zbierasz muszelki, słuchasz szumu fal. Jest cicho. Głęboki wdech i powoli wydech .Wchodzisz do wody, morska piana tak śmiesznie łaskocze cię w stopy. Przechadzasz się brzegiem morza. Jaki kolor ma morze? Błękitne, zielonkawe, połyskujące w słońcu? A może to piękna zatoka. Z jednej strony drzewa, palmy, śpiewające ptaki. Oglądasz się i może widzisz lagunę jak z bajki, wspaniałe góry i spadające wodospady.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nauka i cierpienie

Życie wymaga od nas ciągłej nauki. Uczymy się czegoś nowego o sobie i rzeczywistości. Jest nam to potrzebne do tego, by ostatecznie poznać i urzeczywistnić siebie oraz sens życia na tym świecie. Z wielu powodów, jakie można podać w stosunku do potrzeby zdobywania wiedzy, jeden wydaje się niekwestionowany: to cierpienie. Skutkiem braku nauki, opanowywania istotnych życiowo umiejętności (nie chodzi nam tylko o wiedzę teoretyczną, czyli wiadomości, ale i o wiedzę praktyczną, czyli umiejętności) jest ból, choroba. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »