Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na lipiec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 05.07.2018

 
 
 
 
 
Świat w lipcu
 
 
I choć obecne lata do spokojnych i stabilnych nie należą, to jednak trzeba przyznać, że pierwszych sześć miesięcy roku nie przyniosło jakiegoś znacznego zaostrzenia sytuacji na świecie, a nawet przyniosło pewne uspokojenie. Nie doszło bowiem do wojny na Półwyspie Koreańskim. Przeciwnie. W czerwcu miało miejsce historyczne spotkanie prezydenta USA Donalda Trumpa z dyktatorem Korei Płn. Kim Dzong Unem rozpoczynając dialog pokojowy w tym zapalnym rejonie świata. Praktycznie rozbite zostało ISIS, czyli Państwo Islamskie. Dużo mniej było zamachów terrorystycznych, a konflikty na Bliskim Wschodzie nie rozlewały się bardziej, niż miało to miejsce w minionych latach. Na polu ekonomicznym mamy za sobą czas wyjątkowej prosperity, a kryzys roku 2008 to już echa przeszłości, gdyż nawet gospodarka Grecji zaliczyła nadwyżkę po katastrofie sprzed dziesięciu lat. Rynki kwitną, giełdy zaliczają szczyty, handel się rozkręca. 
 
To już jednak przeszłość, a w lipcu czeka nas zasadniczy zwrot sytuacji. Oczywiście nie jest tak, że nie miały miejsca niepokojące rzeczy. One po prostu nie były zauważalne, tak jak nikt nie lubi słuchać ostrzeżeń na suto zakrapianej imprezie, że jutro czeka nas ostry kac, a my się przecież tak dobrze bawimy… I tak jak każda burza zaczyna się od małych chmurek, tak i teraz się one zaczną rozwijać nad jasnym, słonecznym niebem optymistycznie patrzących w przyszłość analityków. I tak, jak słynny ze swoich ponurych prognoz Saxo Bank, spopularyzował teorię czarnych łabędzi, czyli nagłych, zaskakujących czynników, które dramatycznie zmieniają sytuację, tak i w lipcu zobaczymy astrologiczne czarne łabędzie. Jest kilku kandydatów, mamy bowiem w lipcu na niebie układy, które mogą je wywołać.
 
I choć czeka nas pomyślny i harmonijny bisekstyl utworzony przez Neptuna w Rybach, Plutona w Koziorożcu oraz Jowisza w Skorpionie, to nie on nadawać będzie ton wydarzeniom. W lipcu będą mieć miejsce dwa zaćmienia. 13.07 na nowiu – częściowe zaćmienie Słońca w Raku. 27.07 zaś – całkowite Księżyca w Wodniku. Zaćmienia nie są niczym wyjątkowym i mają miejsce co najmniej cztery razy w roku. W tym roku były na przełomie stycznia i lutego, ale poza histerią związaną z hipotetyczną wojną w Korei, nie przyniosły niczego dramatycznego. Doskonały wpływ styczniowego latawca nie zapowiadał wysokiej dramaturgii. Tym razem będzie inaczej. Zaćmieniu Księżyca towarzyszyć będzie Uran i Mars tworząc ostrą figurę półkrzyża, w którą zaangażowanych będzie cztery planety. A zatem w ostatniej dekadzie lipca dojdzie do wydarzeń, które będą tymi swoistymi „czarnymi łabędziami” Saxo Banku.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Poznaj swój system czakr

Jogiczne, duchowe i szamańskie systemy z prawdziwego zdarzenia zaczynają edukację adeptów m.in. od pracy z czakrami - ośrodkami energetycznymi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »