Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 02.06.2018

 
 
 
 
 
Kraj
Analitycy przecierają oczy ze zdumienia patrząc na niewzruszenie stabilne poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości po serii katastrofalnych – wydawałoby się – wydarzeń, które zmiotłyby niejeden rząd. Protest niepełnosprawnych w Sejmie, kolejna seria skandali z nagrodami dla funkcjonariuszy obecnej władzy, cięcia w funduszach unijnych, obyczajowe skandale na łonie prawicy. Czyżby PiS miał jakiś szczególny klucz do polskiej duszy? Czyżby wszystko to, co robi obecna władza miało jej uchodzić na sucho, a wierny elektorat przyjmować bezkrytycznie każdą wpadkę? Tu działają mechanizmy psychologii społecznej, które sprawiają, że popierający PiS elektorat zainwestował tak duży ładunek emocji, nadziei i wiary w „dobrą zmianę”, że nie chce przyjąć do wiadomości złych wieści. Swoje robi gigantyczna, prymitywna, nachalna, ale wysoce skuteczna medialna propaganda obozu władzy, oraz armie wynajętych trolli na forach internetowych. Jednak najważniejszym elementem, który trzyma władzę PiS są bardzo dobre wyniki gospodarcze. Polacy w zasadzie niespecjalnie się interesują kwestiami demokracji i wolności, natomiast ich osobistą sytuacją ekonomiczną już bardzo. Pamiętajmy, że większość politycznych zwrotów po 1945 roku odbywała się z powodu tego, że w sklepach zabrakło kiełbasy, a nie dlatego, że Polacy zatęsknili za wolnością. Solidarność nie powstała na skutek liberalnego zrywu tęskniącego za demokracją ludu. Powodem ludowego buntu był ekonomiczny kryzys. Jeśli więc obecna władza będzie mieć co rozdawać, system może trwać długo. Jednak astrologia nam mówi, że będzie inaczej. Kryzys już zaczyna pukać do drzwi, a uraniczna burza, która przeleci przez polską politykę, wywróci do góry nogami obecną polityczną hierarchię. 
 
W czerwcu jednak obóz dobrej zmiany zauważy bolesne konsekwencje politycznej zawieruchy z ostatnich miesięcy. Saturn na IC horoskopu prezydentury Andrzeja Dudy, Uran na descendencie horoskopu kongresu założycielskiego Prawa i Sprawiedliwości, a także Uran na Słońcu jedynego poważnego konkurenta dla Kaczyńskiego – Donalda Tuska, zapowiada czas widowiskowego spektaklu, jaki właśnie zaczyna się rozkręcać na naszych oczach.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świątynia strzeżona przez nietoperze

Czy wiecie, że istnieje świątynia zamieszkiwana przez nietoperze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »