Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje Książki

Ciało to umysł!

Autor Studio Astropsychologii, 22.05.2018
                                                 Ciało to umysł.
                         Jak społeczeństwo uczy długowieczności
                              i dlaczego zdrowie jest dziedziczne


Czy sam się ograniczasz?
Kultura ma silny wpływ na to, jak postrzegamy, odbieramy i interpretujemy świat, i – co równie istotne – na biochemię i działanie mózgu. Dziś, dzięki najnowszym odkryciom i badaniom naukowym, możemy z całym przekonaniem stwierdzić, że to, w co wierzymy, to coś więcej niż myśli pozbawione fizycznych konsekwencji i ma wpływ na nasze ciało. Przekonania wpojone nam przez kulturę, abyśmy mogli zrozumieć otaczający świat, odzwierciedlają się w naszej fizjologii. Niestety, często przekonania te nie są dla nas dobre i zamiast rozwijać pełnię naszych zdolności i szczęścia, hamują nas i sprawiają, że nie wierzymy w siebie i gubimy swoją tożsamość. Wierzymy natomiast, że jesteśmy bezsilni i czujemy lęk.

Odrzuć to, co Cię hamuje
Ta książka wraz z wynikami badań opisuje destruktywne przekonania kulturowe oraz zawiera ćwiczenia, które pomogą wyjść poza kulturę, poznać siebie i rzeczywistość, bez interpretacji narzuconej przez otoczenie. Jeżeli nie boisz się zostać buntownikiem kulturowym, możesz zakwestionować zasady, które próbują Ci narzucić inni i określają jak masz żyć. Odpowiednie podejście do życia przyczyni się do zachowania zdrowia i wykorzystania pełni potencjału.

Kreuj swój świat i dobre zdrowie
Nie jesteśmy zdani wyłącznie na nasze geny – mamy na nie ogromny wpływ. Choroby – z kilkoma wyjątkami – to tylko genetyczne skłonności, a nie nieuniknione katastrofy, które tylko czekają na odpowiedni moment, żeby się wydarzyć. Chociaż przyczyny zdrowia często są dziedziczne, swoim sposobem myślenia i interpretacją świata mamy ogromny wpływ na swoje zdrowie i jego kreowanie.
Stworzenie odpowiednich warunków do optymalnego zdrowia wymaga konsekwentnego dokonywania wyborów, które często są sprzeczne z podejściem wpojonym nam przez kulturę. Dzięki poradom Autora zrzucisz kajdany nałożone przez kulturę i zamiast skupiać się na zapobieganiu i leczeniu chorób, nauczysz się postrzegać świat przez pryzmat obfitości i chęci do życia oraz kreatywności na długie lata.

Długowieczność jest Ci pisana
Przekonania kulturowe każą nam wierzyć, że z wiekiem nasze umiejętności fizyczne i intelektualne się pogarszają, określają to, w jaki sposób się starzejemy. Innymi słowy poszczególne kultury próbują nam wmówić, że wraz z upływem lat nasza kondycja i stan zdrowia będą coraz gorsze.
Przytaczając badania naukowe Autor udowadnia, że genetyka nie ma aż tak istotnego wpływu na proces starzenia się. Pozwala każdemu wyjść poza schemat i samodzielnie określić, co będzie dla tego kogoś najlepsze. Ty również będziesz mógł wpłynąć na proces starzenia się i zachować wigor na długie lata! Wykorzystasz biokognitywne metody, które pomogą poprawić Twoje zdrowie i jakość życia.
Pokonaj schematy, kreuj rzeczywistość.

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od Redakcji:
Słyszałeś kiedyś o teorii naczyń połaczonych? Ciało to umysł dr Mario Martineza to tytuł najnowszej publikacji wydawnictwa Studio Astropsychologii. To, co zostaje zaprogramowane w naszym umyśle, to jakie mamy przekonania, schematy myślowe, nastawienie do rzeczywistości wpływa na funkcjonowanie całego organizmu - każdej komórki, każdego naszego organu.  Autor publikacji nie tylko przedstawia najnowsze wyniki badań z tym związane, ale także uczy nas w jaki sposób możemy te procesy przetwrarzać i wykorzystywać dla naszego dobra.

Polecamy!


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie rekonektywne - uzdrowienie przez połączenie

To jest nowe, to jest inne, to jest prawdziwe. Uzdrowienie poprzez połączenie z zamysłem Universum. Zobacz sam! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »