Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje Książki

Ciało to umysł!

Autor Studio Astropsychologii, 22.05.2018
                                                 Ciało to umysł.
                         Jak społeczeństwo uczy długowieczności
                              i dlaczego zdrowie jest dziedziczne


Czy sam się ograniczasz?
Kultura ma silny wpływ na to, jak postrzegamy, odbieramy i interpretujemy świat, i – co równie istotne – na biochemię i działanie mózgu. Dziś, dzięki najnowszym odkryciom i badaniom naukowym, możemy z całym przekonaniem stwierdzić, że to, w co wierzymy, to coś więcej niż myśli pozbawione fizycznych konsekwencji i ma wpływ na nasze ciało. Przekonania wpojone nam przez kulturę, abyśmy mogli zrozumieć otaczający świat, odzwierciedlają się w naszej fizjologii. Niestety, często przekonania te nie są dla nas dobre i zamiast rozwijać pełnię naszych zdolności i szczęścia, hamują nas i sprawiają, że nie wierzymy w siebie i gubimy swoją tożsamość. Wierzymy natomiast, że jesteśmy bezsilni i czujemy lęk.

Odrzuć to, co Cię hamuje
Ta książka wraz z wynikami badań opisuje destruktywne przekonania kulturowe oraz zawiera ćwiczenia, które pomogą wyjść poza kulturę, poznać siebie i rzeczywistość, bez interpretacji narzuconej przez otoczenie. Jeżeli nie boisz się zostać buntownikiem kulturowym, możesz zakwestionować zasady, które próbują Ci narzucić inni i określają jak masz żyć. Odpowiednie podejście do życia przyczyni się do zachowania zdrowia i wykorzystania pełni potencjału.

Kreuj swój świat i dobre zdrowie
Nie jesteśmy zdani wyłącznie na nasze geny – mamy na nie ogromny wpływ. Choroby – z kilkoma wyjątkami – to tylko genetyczne skłonności, a nie nieuniknione katastrofy, które tylko czekają na odpowiedni moment, żeby się wydarzyć. Chociaż przyczyny zdrowia często są dziedziczne, swoim sposobem myślenia i interpretacją świata mamy ogromny wpływ na swoje zdrowie i jego kreowanie.
Stworzenie odpowiednich warunków do optymalnego zdrowia wymaga konsekwentnego dokonywania wyborów, które często są sprzeczne z podejściem wpojonym nam przez kulturę. Dzięki poradom Autora zrzucisz kajdany nałożone przez kulturę i zamiast skupiać się na zapobieganiu i leczeniu chorób, nauczysz się postrzegać świat przez pryzmat obfitości i chęci do życia oraz kreatywności na długie lata.

Długowieczność jest Ci pisana
Przekonania kulturowe każą nam wierzyć, że z wiekiem nasze umiejętności fizyczne i intelektualne się pogarszają, określają to, w jaki sposób się starzejemy. Innymi słowy poszczególne kultury próbują nam wmówić, że wraz z upływem lat nasza kondycja i stan zdrowia będą coraz gorsze.
Przytaczając badania naukowe Autor udowadnia, że genetyka nie ma aż tak istotnego wpływu na proces starzenia się. Pozwala każdemu wyjść poza schemat i samodzielnie określić, co będzie dla tego kogoś najlepsze. Ty również będziesz mógł wpłynąć na proces starzenia się i zachować wigor na długie lata! Wykorzystasz biokognitywne metody, które pomogą poprawić Twoje zdrowie i jakość życia.
Pokonaj schematy, kreuj rzeczywistość.

Więcej na: https://studioastro.pl/

Od Redakcji:
Słyszałeś kiedyś o teorii naczyń połaczonych? Ciało to umysł dr Mario Martineza to tytuł najnowszej publikacji wydawnictwa Studio Astropsychologii. To, co zostaje zaprogramowane w naszym umyśle, to jakie mamy przekonania, schematy myślowe, nastawienie do rzeczywistości wpływa na funkcjonowanie całego organizmu - każdej komórki, każdego naszego organu.  Autor publikacji nie tylko przedstawia najnowsze wyniki badań z tym związane, ale także uczy nas w jaki sposób możemy te procesy przetwrarzać i wykorzystywać dla naszego dobra.

Polecamy!


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

WESPRZYJ UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĘ TWOJEGO CIAŁA

W medycynie chińskiej naturalna, uzdrawiająca energia ciała określana jest mianem chi, w homeopatii zaś jest to Siła Witalna, ożywiająca ciało, siłę życiową, która nim porusza, oraz ducha, dzięki któremu nie jest ono po prostu martwym organizmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »