Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój Książki

Przekazy duszy Izabela Margańska

Autor https://www.facebook.com/Przekazyduszy/, 22.05.2018


                                               
      Przekazy duszy
                                                 
  Izabela Margańska


Żyjemy w czasie globalnych zmian, które dotyczą nas wszystkich i w których trudno jest się odnaleźć. Jeszcze trudniej odnaleźć sens i radość życia oraz szczęście, którego wszyscy pragniemy.
?Naszą receptą na odnalezienie się w tych zmianach jest zmiana wewnętrzna, której musimy dokonać indywidualnie, nikt tego za nas nie zrobi.
?Nie utożsamiamy się z żadną religią, ani systemem filozoficznym, a jedyna prawdą, za którą podążamy, jest prawda zawarta w naszych sercach. Tam, naszym zdaniem, zlokalizowany jest nasz wewnętrzny GPS, który może poprowadzić nas przez życie w harmonii, radości i spełnieniu.
?Dusza jest jedynym rozsądnym przewodnikiem, nie mistrzowie, nie zewnętrzne autorytety, które na naszych oczach upadają, jeden po drugim.
?Naszym pierwszym wspólnym dziełem jest książka “Przekazy duszy” Izabeli Margańskiej, która zdecydowała się spisać głos swojej duszy. Jak sama podkreśla, książka została jej w całości podyktowana, a ona jest jedynie tłumaczem słów duszy.

                                               

Od Redakcji:

Marzyliście kiedyś o kontakcie z własną duszą? Na pewno tak, gdyż taka rozmowa mogłaby zmienić życie wasze i innych dookoła. Przekazy duszy to właśnie takie dzieło, które zmienia od środka. Autorka powieści odkrywa przed nami pra informacje - jakie jest miejsce człowieka we wszechświecie, jak powstał dualizm i piekło, kim jesteśmy oraz czym jest prawdziwy konatkt z duszą? A co jeśli wyjdziemy ze sfery naszego komfortu? Wtedy pojawią się przed nami inne tajemnice świata zewnętrznego i wewnętrznego. Wystarczy tylko się odważyć...

Polecamy z serca!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

21.12.2012 Przesłanie dla naszych czytelników

Dzisiaj rozpoczynamy Erę Nowej Świadomości, opartej na Miłości i Harmonii. Otwieramy się na energię płynącą z naszych Serc. Ta energia wznosi i oczyszcza. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »