Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Pamiętnik z poszukiwania siebie - wywiad z Dorą Rosłońską

Autor Natalia Toczek, 08.05.2018

             Pamiętnik z poszukiwania siebie - wywiad z Dorą Rosłońską


Prezentujemy wywiad z Dorą Rosłońską - autorką książki Przebudzenie Lisicy - przewodnika po różnych obliczach kobiecej mocy.

Co zainspirowało Panią do napisania „Przebudzenia Lisicy”?
Moje własne doświadczenia. „Przebudzenie Lisicy” to swego rodzaju pamiętnik z poszukiwania siebie, odzierania siebie z iluzji na swój temat. Zainspirowali mnie także inni ludzie, kobiety i mężczyźni, którzy rozmawiali ze mną o sobie, z którymi wspólnie łączyliśmy siły, by zdjąć blokady, oczyścić karmy rodowe, połączyć się ze swoją mocą. O tym jest ta książka.

Co według Pani jest największą przeszkodą w odkryciu wewnętrznej mocy kobiety?

Blokady w umyśle, zabrudzone opinie o sobie. Wgrane poczucie winy, niewiara w siebie, poczucie bycia niegodną szczęścia. Kobiety niestety nie szanują siebie, co nie jest ich winą. Wynika to z rodowych doświadczeń, z obrazów widzianych w dzieciństwie czy innych inkarnacjach, z obrazu kobiety wokół. Ale wszystko można wyczyścić i sprowadzić energię na dobre tory – zaufać sobie i zaakceptować siebie całkowicie. Wystarczy nieco pracy na sobą, obserwacja siebie i badanie swoich potrzeb. Odwaga do wyrażania siebie jeśli już wiemy co mamy w środku. 

Które zwierzę mocy jest Pani najbliższe?
To się zmienia w zależności od procesów czy sytuacji, w których się znajduję. Chyba najdłużej prowadzi mnie Wilczyca i jestem z nią w bardzo bliskich relacjach. Ale współpracuję z całą naturą, ze wszystkimi zwierzętami. Kiedy potrzebuję ognia do działania wołam Lisicę czy Feniksa lub Wiewiórkę. Gdy muszę uspokoić emocje przypływa Wieloryb albo Foka. Z kolei gdy szukam wiedzy i mądrości sięgam po ptaki: Sowę na przykład.
Ograniczanie się do jednego zwierzęcia jest umniejszaniem swojego potencjału. To tak jak szufladkowanie siebie w jednej roli, archetypie. Możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw natury, by żyć w pełni. Zwierzęta Mocy jak i cała natura są po naszej stronie i jeśli chcemy sobie lub komuś pomóc one zawsze przyjdą z pomocą. I przyjdzie to zwierzę, które w danym momencie, sprawie ma najlepsze cechy by pomóc. Wilczyca zawsze daje mi moc intuicji, ale by dotrzeć do innego człowieka, do jego zablokowanego serca, wołam to zwierzę, które jest bliskie mojemu pacjentowi. W Lisicy opowiadam na przykład o Macieju, do którego trafiłam poprzez jego Zwierzę Mocy Niedźwiedzia. One prowadzą mnie do najskrytszych lęków, tajemnic, które musimy przepracować.

Jaką nową cząstkę siebie odkryła Pani podczas wędrówki „Przebudzenia Lisicy”?
Przede wszystkim moc tworzenia, ciekawość i konsekwencję. Kiedy zaczynałam pisać Lisicę nie wiedziałam jak się ona zakończy, bo mój proces trwał i nie znałam zakończenia. Ale szłam dalej szukając odpowiedzi na kolejne pytania. Odkryłam w sobie niesamowitą ciekawość samej siebie i wręcz upór, by znaleźć odpowiedzi. Przede wszystkim w końcu spełniłam swoje największe marzenie o napisaniu książki. Dokonałam tego własną konsekwencją i uporem, pisaniem po nocach, po godzinach, nie wiedząc czy znajdę wydawcę. Dało mi to wiarę w siebie, że mogę wszystko.

Czy chciałaby Pani przekazać coś kobietom żyjących w czasach współczesnych?
Wszystko co chciałam im przekazać umieściłam w „Przebudzeniu Lisicy”. Każdy z poszczególnych rozdziałów jest o sprawach, która współczesna kobieta powinna dla własnego dobra sobie uświadomić. Trochę tego jest. Ale głównym przekazem Lisicy jest to, że kobieta (mężczyzna też) ma w sobie wewnętrzną moc, o której zapomniała. Warto zrobić wszystko, by ją sobie przypomnieć. Wtedy życie zmienia się w przygodę. Chodzi o to, by słuchać siebie i skierować swoją uwagę na siebie: swoje potrzeby, prawdziwe uczucia, marzenia. Po drugie bardzo ważna jest kreacja w swoim życiu. Bo kiedy działamy, tworzymy coś dla siebie, dla swojego otoczenia, to dajemy tym wyraz siebie i mnożymy swoją energię wokół. Trzeba zmienić kierunek energii. Zamiast przyjmować negatywne bodźce do siebie trzeba kierować własną pozytywną energię na zewnątrz.

                                       

Dziękujemy
http://przebudzenielisicy.pl/

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologia dla początkujących

Ta książka jest wspaniała do rozpoczęcia przygody z astrologią. Jeśli chcesz poznać tę dziedzinę, ale przerażają cię terminy takie jak ascendenty, aspekty czy znaki kardynalne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »