Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na maj 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2018

 
 
 
 
 
 
 
Tranzyt Urana będzie mieć zatem znaczenie zarazem symboliczne, jak i całkiem realne. W skali kilku nadchodzących lat dokona się głęboki zwrot tych wszystkich starych, często toksycznych, narcystycznych, chorych paradygmatów, schematów i mechanizmów. Dojdzie w Polsce do daleko idących zmian. Upadnie rola Kościoła Katolickiego, który jest piastunem naszych najbardziej ponurych mitów, legend, konserwatywnego, opresyjnego patriarchalnego modelu społecznego. Na śmietniku historii wylądują nacjonalistyczne mity, wsobny, ksenofobiczny model patriotyzmu. Wraz z nim odejdą polityczni kustosze tego modelu, ideolodzy podtrzymujący przy życiu nasze traumy i dysfunkcje. Uran w Byku przejedzie się także po polskiej tradycji, potrzebie posiadania, a zarazem niespełnieniu związanym z porównaniem z innymi krajami. Moim zdaniem nie jest to dobra wiadomość dla Jarosława Kaczyńskiego, dobrej zmiany, nacjonalistyczno-konserwatywnych idei politycznych obecnych zresztą nie tylko w Prawie i Sprawiedliwości, ale także w innych partiach, a właściwie we wszystkich, gdyż te toksyczne geny, którymi Uran w Byku wstrząśnie, są udziałem właściwie wszystkich Polaków, stąd nasze kompleksy, agresja, frustracja, lęki, traumy, niezadowolenie, roszczeniowość, megalomania, tęsknoty i żale. Uran na MC i Słońcu chrztu wywoła jednak silny i głęboki kryzys, więc przez kilka lat będzie w Polsce potężny ferment emocjonalny, duchowy, polityczny i społeczny, z którego dopiero narodzi się coś nowego, na dziś trudnego do zdefiniowania, ale na pewno skrajnie innego, niż to, co znamy z własnego życia, oraz z podręczników historii. 
 
Z aktualnych wydarzeń… W horoskopie chrztu Saturn znajdzie się w opozycji do Marsa, co zapowiada silne zradykalizowanie się polskiej sceny politycznej, nasilenie się represji wobec opozycji ze strony aktualnie rządzącej autokratycznej władzy. Jednak nie ma mowy o spokoju na łonie dobrej zmiany. W horoskopie Morawieckiego Uran wkracza na Księżyc, więc mocno to strząśnie pozycją premiera, oraz mocno skomplikuje jego sytuacją polityczną. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: "jak to mam się nie stresować i nie przejmować?". »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »