Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Gwiezdne dzieci Joanna Malinowska

Autor http://gwiezdnedzieci.pl/, 14.04.2018

                                                       Gwiezdne dzieci
                                                    Joanna Malinowska

Baśń o Gwiezdnych Dzieciach nie została przeze mnie wymyślona, jest efektem obserwacji siebie i świata, w którym żyję. Dla jednych pozostanie nierealną bajką, dla innych stanie się, być może, inspiracją do zmiany. Jest tylko jeden powód, dla którego ją spisałam – wiara w człowieka i lepszy świat. Jako że sama również – przez chwilę – jestem człowiekiem, wierzę także w siebie i w to, co robię. Odnalezienie Gwiezdnego Dziecka w sobie dało mi siłę do życia na własnych zasadach, wbrew utartym schematom, przywróciło dziecięcą niewinność i spokój. Tym się dzielę. Wierzę w dobro i szlachetność ludzi, które nie są cechami, jakich można się nauczyć, ale można sobie o nich przypomnieć. Wiem też, że mamy serca, których ze strachu nie chcemy używać. Tymczasem to właśnie serce – brama duszy, odróżnia nas od elektronicznej inteligencji. Wbrew temu, co mówią w wiadomościach, z uporem maniaka szukam w ludziach piękna i prawdy. Wśród takich ludzi chcę żyć. Świata wolnych i szczęśliwych ludzi chcę również dla swoich dzieci. Życie będzie toczyło się nadal, od nas samych zależy jego jakość. Obecna polityka, ekonomia, wojny i głód są efektem wielowiekowego paradygmatu rywalizacji i walki o przetrwanie. To nie jest świat, którego pragnę dla swoich dzieci.

Dlatego jeśli tą baśnią przyczynię się do zapalenia kilku iskier wolności, zmiany myślenia w kierunku jedności i współpracy oraz odnalezienia w sobie miłości, uznam swoje zadanie za wykonane. Zadaniem nas wszystkich jest uratowanie siebie i Ziemi przed katastrofalną zmianą Niebieskiej Planety w pustynny poligon wojskowy, poprzeplatany farmami robotów niezdolnych do wyższych uczuć. Podobno w każdej bajce jest trochę prawdy, Gwiezdne Dzieci staną się prawdziwe, o ile zdołamy odnaleźć je w sobie.

Joanna Malinowska

                                    


Od Redakcji:


Gwiezdne dzieci. Baśń dla dorosłych, którzy nie utracili dziecięcej wrażliwości - elementarz dla każdego, kto pragnie odnaleźć siebie w otaczającym go świecie. To opowieść o małej Lu posiadającej gwiezdny rodowód, która pokazuje nam najprostsze, zapomniane przez nas prawdy.  Na kartach książki przypomina nam ona kim naprawdę jesteśmy: "Zauważ, jak żyłeś do tej pory i czy chcesz  tego nadal. (...) Jakość twojego życia zależy od tego, jak bardzo jesteś sobą".

Polecamy z serca!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Makaala Yates Hooponopono - Żyjąc w równowadze

Zbyt wielu lekarzy ignoruje obecnie założenie, które niegdyś było powszechnie uznane, iż emocje są bezpośrednio zaangażowane w rozwój choroby, uzależnień i zaburzeń. Dr Gabor Mate, kanadyjski fizyk i autor bestsellerów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »