Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

przebudzenie lisicy Dora Rosłońska

Autor http://przebudzenielisicy.pl/, 14.04.2018


przebudzenie lisicy
Dora Rosłońska


Jesteś kobietą. Stań przed sobą, przed lustrem. Nago, w prawdzie. Niech w tej chwili nic nie przeszkadza Ci w tej rozmowie z Tobą. Jesteś. Po prostu. Ta książka to Twoje lustro. Przejrzyj się w nim i znajdź te odbicia, które chcesz zmazać. Znajdź te kryształki lodu, które chcesz wypłakać ze swoich oczu. Zaczniemy od tych najtrudniejszych odbić w lustrze. Potem będzie coraz lepiej. Spójrz ponownie, by zobaczyć wreszcie moce, które masz w sobie. W sercu i swojej kobiecej naturze. Zobacz jak zaczynasz błyszczeć a oczy stają się pełne radości. Wspierają Cię w tym Zwierzęta Mocy. Swoją Miłością i wiarą. Bo potrafisz. Bo możesz wszystko

                                      

Od Redakcji:

przebudzenie lisicy -
książka, która uświadamia prawdziwą moc kobiety.

Czy zdajesz sobie sprawę, że kobiecość ma wiele wymiarów, wiele poziomów, wiele form przejawienia? Wspaniała publikacja Dory Rosłońskiej to przewodnik po różnych obliczach kobiecej mocy. Ścieżka prowadzi Cię od strachu przed własną kobiecą siłą, aż do jej wewnętrznej potęgi. W drodze potowarzyszą Ci zwierzęta - symbole form kobiecości; jaskółka okaże Ci inne oblicza cnoty, pajęczyca pozwoli na uwolnienie, wilczyca odkryje w Tobie dzikość, a lisica - akceptację siebie. Każde zwierzę mocy uświadomi Ci inną prawdę. To nie wszystko! W publikacji, niczym małe perełki, pojawią się przepiękne, kojące duszę ilustracje.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij pomyślność w Diwali

Dipavali, wielki festiwal świateł, będzie bardzo szczególne tego roku, ponieważ wypada dokładnie tego samego dnia co zaćmienie Słońca. Omówiliśmy to już dokładnie w naszym wcześniejszym artykule ? Zaćmienie Słońca w Wadze. Czy to nie niebiański zbieg okoliczności, że dokładnie w dniu zaćmienia Słońca ludzie na całym świecie będą celebrować święto światła? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »