Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak pracować z energią? - cz. 7

Autor Paweł Karwat, 24.03.2018

 

 
                                  Jak pracować z energią? - cz. 7

Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści.
“Proste” nie oznacza, że są one banalne i mało skuteczne. W prostocie, właśnie, kryje się cały klucz do naturalnego uzdrawiania i samopoznania.
Wprowadzanie energii życiowej, czyli prany, do poszczególnych narządów, czakr itd. powinno następować w stanie pogłębionego relaksu. W poprzedniej części poznałeś ćwiczenie relaksacyjne, a w tej poznasz następne, ale mniej złożone.
Przygotowuje ono do uzupełniania niedoborów pranicznych, usuwania zaburzeń, chorych komórek i stymulowania tworzenia się nowych, zdrowych.
Usiądź w wygodnej pozycji, oczy otwarte albo przymknięte, lub nawet zamknięte. Oddychaj tylko nosem. Pozwól, żeby oddech się rozluźnił, naturalnie uspokoił, osiadł.
Nie rób nic więcej poza doznawaniem odczucia relaksu i pogłębiającej się błogości, kiedy oddychasz. Wdech i wydech, wdech i wydech. Nie robisz tego na siłę. Oddech po prostu jest. Oddychaniu towarzyszy otwieranie, energetyzowanie i oczyszczanie.
Praktykuj tak do momentu, aż poczujesz, że wystarczy.
Jeśli znasz jakąś pozycję medytacyjną i jest ona wygodna, możesz ją stosować, podobnie i różnego rodzaju mudry.
Kilka minut takiego ćwiczenia świetnie odpręża, napawa pogodą ducha, uwalnia od stresów, rozjaśnia ciało i umysł, harmonizuje i zestraja z chwilą obecną.
Właściwości, jakie rozwiniesz dzięki temu ćwiczeniu, będą Ci potrzebne, by zabrać się za następne, bardziej wymagające.
Pamiętaj: uzdrawianie to świadome i głębokie wypoczywanie a nie zmaganie!

 


==
Autor zaprasza na usługi Huny i autorskie na odległość, szkolenia internetowe z uzdrawiania, bezpłatna diagnoza ze zdjęcia - www.MuninSzaman.pl
www.Naturonet.pl - Twój portal o zdrowiu.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturalne olejki czyli aromaterapia w praktyce

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. Naturalne olejki, czyli aromaterapia w praktyce, które odbędą się 14 stycznia o godz. 18 w Krakowie (ul. Dajwór 20, Kazimierz). W programie: sporo wiedzy na temat olejków eterycznych, tworzenie własnej oryginalnej kompozycji zapachowej oraz mnóstwo zabawy z zapachem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »