Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 04.03.2018

 
 
 
 
 

Kraj
Potężny skandal z nowelizacją ustawy o IPN przyniósł kolejną falę nacjonalistycznych, antysemickich, szowinistycznych poglądów, deklaracji, słów. Ujrzeliśmy, jak z mroków polskiej duszy zaczynają wychodzić demony. Okazało się, jak wielu Polakom spodobała się kampania związana z tym co prof. Gdula nazywa „rewolucją godnościową”. Cały skandal nie jest jednak Kaczyńskiemu na rękę. Wprawdzie początkowo przyniósł wzrost poparcia dla PiS, ale jednocześnie wywołał międzynarodowy skandal i konflikt. Opozycja Saturna do Marsa w horoskopie Chrztu z 966 roku sprawi, że temat ustawy o IPN, napięć związanych z de facto cenzurą dotyczącą wygłaszania nieprzychylnych Polsce poglądów, wcale nie minie, ale – przeciwnie – jeszcze się zaostrzy. Generalnie wzrośnie napięcie polityczne i nasilą się konflikty, które mogą doprowadzić do już jawnych scen przemocy. Po początkowym wzroście notować Prawa i Sprawiedliwości, który na godnościowej kampanii zyskiwał, w marcu PiS czekają spore spadki. W horoskopie rejestracji partii Neptun będzie tranzytować Księżyc, co zapowiada osłabienie niebywałej siły, skuteczności i sprawności, z jaką Kaczyński i jego partia sprawowały władzę. Coraz mocniejsze rysy na monolicie aktualnej władzy, seria skandali i afer mocno osłabią pozycję „dobrej zmiany”. Jednak nie przełoży się to na zdecydowaną poprawę notowań opozycji. Kwadratura Saturna do horoskopu zjazdu założycielskiego PO sprawia, że krytyka pozycji Schetyny, jako szefa Platformy, będzie się nasilać. Jednak to wszystko blednie przed absolutnie przełomowym wydarzeniem, które nas czeka w maju. Chodzi o tranzyt Urana przez Słońce i Medium Coeli horoskopu Chrztu Polski z 966 roku. I choć jest to wirtualny, zrekonstruowany horoskop, to ma on zadziwiającą skuteczność w prognozowaniu. Czeka nas zatem wielka rewolucja, niemal porównywalna do tego, co zdarzyła się w latach 1989-1990, ale o tym więcej napiszę w prognozie na kwiecień.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przerwać błędne koło karmy

Wielu pragnie przerwać błędne koło karmy i reinkarnacji. Ludzie poświęcają na to całe wcielenia, by z determinacją osiągnąć ten wymarzony cel. Czy im się udaje? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »