Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 04.03.2018

 
 
 
 
 

Astrologiczny przegląd
Przyjrzyjmy się, co ciekawego dzieje się w kluczowych światowych kosmogramach.

W tradycyjnym horoskopie Anglii Saturn na MC, oraz Uran na Merkurym horoskopu Brexitu, sprawiają, że w Wielkiej Brytanii zaczną pojawiać się nurty odwołujące się do rozwagi i rozsądku, do – co najmniej – złagodzenia Brexitu. Możliwe, że w UK powstanie partia polityczna, która zbuduje swoją siłę na haśle pozostania Zjednoczonego Królestwa w Unii Europejskiej. Trudny czas czeka papieża Franciszka. Saturn na IC relokacji jego horoskopu na Rzym sprawia, że ojciec święty stanie wobec kolejnych ciężkich wyzwań, kryzysu lub skandalu na łonie Kościoła. Po pewnym uspokojeniu sytuacji we Francji, opozycja Plutona do Księżyca horoskopu V Republiki zapowiada kolejną falę terroryzmu, zamachy lub zamieszki. W horoskopie niepodległości Grecji z 1822 roku Pluton na Medium Coeli zapowiada początek radykalnej przebudowy politycznej w tym kraju lub odejście całej starej klasy politycznej, ale może też wywołać kolejną falę niepokojów i kryzysu. Pluton na descendencie horoskopu Gruzji przyniesie niemal jawną ingerencję Rosji w wewnętrzne spory w tym kraju. Opozycja progresywnego Księżyca do Plutona horoskopu Łotwy przyniesie zmasowany atak rosyjskich służb specjalnych, łagodniejszą wersję wojny hybrydowej, wykorzystujących rosyjską mniejszość w tym kraju. Do poważnych niepokojów i wstrząsów dojdzie na Bałkanach. Opozycja Plutona do Słońca horoskopu Serbii sprawia, że Rosja postanowi budować swój przyczółek i strefę wpływów zatrzymując wędrówkę Serbii w stronę Unii Europejskiej. Saturn na ascendencie horoskopu Węgier wzmocni bolesny cios, jaki otrzymał premier Orban w uzupełniających wyborach w jego mateczniku, przyniesie reorganizację opozycji i osłabienie jego pozycji przed kwietniowymi wyborami do parlamentu. I choć Władymir Putin ma oczywiście zwycięstwo w wyborach prezydenckich w kieszeni, czego zapowiedzią jest progresywny nów w horoskopie Putina. Jednak kwadratura Urana do MC horoskopu prezydentury sprawia, że Putina czeka jakaś bardzo niemiła niespodzianka. Nie mniej niekorzystne wieści czekają prezydenta Xi Jinpinga. Kwadratura Saturna do Słońca horoskopu ChRL przyniesie duże zawirowania ekonomiczne i zakwestionuje cesarską niemal pozycję Xi.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czy wiesz, że jelenie umierają na zawał mięśnia sercowego?

Wszystkie choroby miały pochodzenie kon?iktowe i wszystkie były zarządzane przez mózg. Mózg jest sługą, nie panem. Naucz się wydawać dobre rozkazy, znajdować dobre rozwiązania i daj kierownictwo temu, co jest właściwe w Tobie, a będziesz dobrze prowadzony. - Dr Gérard Athias »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »