Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Niewyjaśnione dolegliwości? Zrozumieć i uleczyć chroniczne bóle

Autor Studio Astropsychologii, 03.03.2018

          Niewyjaśnione dolegliwości? Zrozumieć i uleczyć chroniczne bóle
                                               Helga Pohl


Lekarze nie dali Ci nadziei?
Czy Ty lub ktoś z Twoich bliskich od dawna doświadcza jakiegoś cierpienia: nieznośnych bólów pleców, karku, głowy czy jakiejś innej części ciała, dokuczliwych trudności w połykaniu bądź oddychaniu? A może chodzi o dolegliwości ze strony serca, żołądka, jelit czy pęcherza, chroniczne zawroty głowy albo szumy w uszach? Czy też dręczą Cię dolegliwości nieco mnie fizyczne, jak ataki lęku, depresja, wypalenie zawodowe czy wyczerpanie? Dałeś się gruntownie przebadać lekarzom, ale nawet najlepsza aparatura medyczna nie pozwoliła stwierdzić żadnej przyczyny Twojego cierpienia. Może powiedziano Ci, że to sprawa czysto psychosomatyczna, czyli istniejąca tylko w twojej głowie albo psychice, w co nie możesz uwierzyć, gdyż dolegliwości całkiem wyraźnie odczuwasz w ciele. Także stwierdzenie, że wszystko to jest tylko uwarunkowane stresem, tak naprawdę wcale Ci nie pomogło. Albo też sprowadzono Twoje dolegliwości do takich nieodwracalnych przyczyn jak wiek, zużycie organizmu czy też ugruntowana w Twoim mózgu pamięć bólu, co z góry skazuje na niepowodzenie wszelkie próby wyleczenia. A może wreszcie powiedziano ci: „No cóż, musisz z tym żyć!?

Możesz samodzielnie wyeliminować dolegliwości!
W dzisiejszych czasach prawie każdy cierpi na coś, co wymyka się standardowym kategoriom diagnostyki i terapii. W tej publikacji znajdziesz autorski program uwalniania się od bólu. Autorka była w podobnej sytuacji jak Ty. Ogromny ból,w jej wypadku pleców, nie pozwalał na kontynuowanie pracy jako terapeutki. Wypróbowała wszystkie możliwe konwencjonalne metody leczenia. Brała leki, ćwiczyła, poddawała się masażom, a nawet nosiła gorset. W ostateczności pozwoliła się zoperować, ale i to nic nie dało. Wręcz przeciwnie, z czasem ból tylko się nasilał. Szukała również pomocy w alternatywnych sposobach leczenia z różnym skutkiem. W ostateczności opracowała własny program ćwiczeń, który pozwolił jej uwolnić się od bólu. Wyszkoliła wielu terapeutów swojej metody oraz znalazła zwolenników jej stosowania na całym świecie. Od ponad dwudziestu lat cieszy idealnym zdrowiem, a ból pleców całkowicie ustąpił. Teraz dzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

Zdiagnozuj się samodzielnie

Niniejsza książka ma za zadanie pomóc Ci zrozumieć, dlaczego cierpisz, co Ci dolega i jak funkcjonuje Twoje ciało. Pozwoli Ci również wyrwać się z dręczącego kręgu myśli i uwolnić od paniki, że dręczy Cię jakaś nieznana dotąd, okropna choroba. Ponadto dowiesz się, że odczucia wcale Cię nie zwodzą, a dolegliwości są rzeczywiście związane z realnymi reakcjami ciała. Te zmiany fizyczne są przejawem stanów nadmiernego napięcia, czyli nieuświadomionych, zakorzenionych nawyków. A te z łatwością możesz zmienić stosując techniki wypróbowane przez Autorkę.

Terapia dr Pohl zdobywa Polskę

To pierwsza publikacja na naszym rynku, która kompleksowo opisuje jej autorską terapię. Z pomocą ćwiczeń nauczysz się rozumieć siebie w nowy sposób, jako jedność ciała i duszy. Na końcu większości rozdziałów znajdziesz ćwiczenia ruchowe i techniki odczuwania ciała. Gdy je wykonasz, na nowo zrozumiesz i zaczniesz odczuwać swoje ciało. Zaczniesz precyzyjnie określać źródło swoich dolegliwości i dojdziesz do przekonania, że nie są one czymś, co masz i nic tego nie zmieni, ani też wyrazem tego, czym lub jaki jesteś. Zrozumiesz, że wynikają one tak naprawdę z tego, co bezwiednie robisz. A te złe nawyki możesz pokonać równocześnie odzyskując radość życia bez bólu. Dzięki opisanym technikom pozbędziesz się długotrwałych skurczy. Chroniczne bóle i inne dolegliwości również znikną. Jest ona również skuteczna przy przewlekłych bólach pleców, szyi i brzucha. Eliminuje szumy w uszach, zawroty głowy, „gulę” w gardle, arytmię serca, choróby żołądka czy pęcherza. Poznasz ćwiczenia, które skutecznie oddalą lęki, depresję czy ataki paniki. Terapia obejmuje zarówno miejsce występowania dolegliwości, na przykład bolącą głowę czy sztywny palec u nogi, jak i związany z tym wzorzec napięć całego ciała. Eliminuje więc zarówno źródło, jak i efekt zaburzenia. Dzięki niej odzyskasz jasność umysłu oraz pełny zakres ruchów i dobry humor. Po terapii poczujesz się wyzwolony i szczęśliwy.

Każdy ból można wyleczyć.

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl


Od Redakcji:
Dręczą Cię chroniczne bóle głowy, mięśni, odczuwasz ciągłe zmęczenie i ciężkość ciała? Nowość wydawnictwa Vital Niewyjaśnione dolegliwości? dr Helgi Pohl wskaże Ci kierunek działań. Książka opisuje na jakiej zasadzie działają procesy psychosomatyczne, co powoduje długotrwałe napięcie i w jaki sposób sobie pomóc.  W drugiej części publikacji autorka podaje różne rozwiązania z podziałem na poszczególne sfery ciała fizycznego (np. twarz i szyja; plecy i pośladki; biodra, nogi i stopy). Polecamy! 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Thelemiczne oblicza Kenneth Anger

Gdy Słońce w 1927 roku figurowało na 13 znaku wodnika świat przywitał Kenneth Wilbur Anglemeyer. Prezentując się pod gniewnym nazwiskiem ? Anger, podpięty do roli producenta i reżysera filmowego przekraczał wytyczone granice w audiowizualnej estetyce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »