Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

System Norbekova w praktyce!

Autor Studio Astropsychologii, 24.02.2018
                                          System Norbekova w praktyce.
                Energetyczna lewatywa czyli triumf cioci Niury z Zapadłej Dziury

                                                Mirsakarim Norbekov

Na czym polega System Norbekova?
Autor korzysta z dawnej wschodniej wiedzy o życiu i zdrowiu człowieka. Jest to holistyczne podejście oparte na naturalnej zdolności każdego z nas do samouzdrawiania i aktywowania wewnętrznych rezerw organizmu. Ważna w nim jest zarówno praca z ciałem, jak i pozbycie się bólu duszy. To w niej najczęściej spoczywa przyczyna wszystkich fizycznych dolegliwości. W tej publikacji Autor zawarł kompleksowy zestaw ćwiczeń do pracy nad sobą, który pozwala uruchomić system obronny organizmu i wyeliminować nawet najcięższe dolegliwości.
Światowy fenomen nareszcie w Polsce!

Autor przez ponad trzydzieści lat tworzył i udoskonalał swoją metodę na terytorium Uzbekistanu i wielu miast Rosji. Założył w Moskwie dynamicznie rozwijający się Instytut Samouzdrawiania. Kursy i seminaria według jego metody odbywają się we wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej, Anglii, Niemczech, Francji, Bułgarii, Czechach, Grecji, Turcji, Izraela, Egiptu, Tunezji, USA i Kanady, Meksyku, Indii, Argentyny, Australii i Nowej Zelandii oraz w wielu innych krajach. Ponad 2 miliony ludzi odzyskało zdrowie dzięki metodzie Norbekova.
Zacznij od zmiany nastawienia

Mirsakarim Norbekov doświadczył w swoim życiu ogromnego bólu i traumy. Lekarze dawali mu trzy miesiące życia. W tym czasie na swojej drodze spotkał uzdrowiciela, który pomógł mu pokonać wszelkie dolegliwości cielesne i umysłowe. Wypróbował na sobie metody, którymi dzieli się teraz z Tobą w tej książce. Przede wszystkim dowiesz się jak zmienić swoje nastawienie, odzyskać radość i miłość do siebie. Praca nad sobą umożliwi nie tylko powrót do zdrowia, ale również posłuży odkryciu nowych możliwości i zdolności. Dzięki opisanym technikom zdobędziesz nowe bodźce do motywacji i działania, poprawisz pamięć i koncentrację, odzyskasz panowanie nad emocjami.
Poznasz techniki, które uzdrowią i odmłodzą Twoje ciało takie jak:

– oddychanie obrazowe,
– wpływanie na punkty biologicznie aktywne,
– trening myślenia obrazami,
– wywoływanie kluczowych energii – ciepła, kłucia i chłodu,
– trening kokonu energetycznego,
– trening emocji,
– masaż ginekologiczny i urologiczny.
Ta energia odmieni Twoje życie.

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od Redakcji:
Nowa publikacja autora Osła w okularach! System Norbekova w praktyce to zbiór prostych technik, dzięki którym można uzdrowić swoje ciało i cieszyć się dorym humorem codziennie. W publikacji odnajdziemy opis metod tworzenia kokonu energetycznego, trening myślenia obrazami, sposoby praktykowania masażu ginekologicznego  i inne. W książce znajduje się wiele rycin, które ułatwią ćwiczenia. Coś dla ciała i ducha.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »