Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

System Norbekova w praktyce!

Autor Studio Astropsychologii, 24.02.2018
                                          System Norbekova w praktyce.
                Energetyczna lewatywa czyli triumf cioci Niury z Zapadłej Dziury

                                                Mirsakarim Norbekov

Na czym polega System Norbekova?
Autor korzysta z dawnej wschodniej wiedzy o życiu i zdrowiu człowieka. Jest to holistyczne podejście oparte na naturalnej zdolności każdego z nas do samouzdrawiania i aktywowania wewnętrznych rezerw organizmu. Ważna w nim jest zarówno praca z ciałem, jak i pozbycie się bólu duszy. To w niej najczęściej spoczywa przyczyna wszystkich fizycznych dolegliwości. W tej publikacji Autor zawarł kompleksowy zestaw ćwiczeń do pracy nad sobą, który pozwala uruchomić system obronny organizmu i wyeliminować nawet najcięższe dolegliwości.
Światowy fenomen nareszcie w Polsce!

Autor przez ponad trzydzieści lat tworzył i udoskonalał swoją metodę na terytorium Uzbekistanu i wielu miast Rosji. Założył w Moskwie dynamicznie rozwijający się Instytut Samouzdrawiania. Kursy i seminaria według jego metody odbywają się we wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej, Anglii, Niemczech, Francji, Bułgarii, Czechach, Grecji, Turcji, Izraela, Egiptu, Tunezji, USA i Kanady, Meksyku, Indii, Argentyny, Australii i Nowej Zelandii oraz w wielu innych krajach. Ponad 2 miliony ludzi odzyskało zdrowie dzięki metodzie Norbekova.
Zacznij od zmiany nastawienia

Mirsakarim Norbekov doświadczył w swoim życiu ogromnego bólu i traumy. Lekarze dawali mu trzy miesiące życia. W tym czasie na swojej drodze spotkał uzdrowiciela, który pomógł mu pokonać wszelkie dolegliwości cielesne i umysłowe. Wypróbował na sobie metody, którymi dzieli się teraz z Tobą w tej książce. Przede wszystkim dowiesz się jak zmienić swoje nastawienie, odzyskać radość i miłość do siebie. Praca nad sobą umożliwi nie tylko powrót do zdrowia, ale również posłuży odkryciu nowych możliwości i zdolności. Dzięki opisanym technikom zdobędziesz nowe bodźce do motywacji i działania, poprawisz pamięć i koncentrację, odzyskasz panowanie nad emocjami.
Poznasz techniki, które uzdrowią i odmłodzą Twoje ciało takie jak:

– oddychanie obrazowe,
– wpływanie na punkty biologicznie aktywne,
– trening myślenia obrazami,
– wywoływanie kluczowych energii – ciepła, kłucia i chłodu,
– trening kokonu energetycznego,
– trening emocji,
– masaż ginekologiczny i urologiczny.
Ta energia odmieni Twoje życie.

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od Redakcji:
Nowa publikacja autora Osła w okularach! System Norbekova w praktyce to zbiór prostych technik, dzięki którym można uzdrowić swoje ciało i cieszyć się dorym humorem codziennie. W publikacji odnajdziemy opis metod tworzenia kokonu energetycznego, trening myślenia obrazami, sposoby praktykowania masażu ginekologicznego  i inne. W książce znajduje się wiele rycin, które ułatwią ćwiczenia. Coś dla ciała i ducha.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Mała księga przebudzenia

Poznaj 52 inspirujące lekcje oraz wskazówki medytacyjne, skłaniające do rozważań na temat współistnienia, wybaczania, świadomości czy umiejętności pokonywania przeszkód. Te uniwersalne instrukcje, nawiązujące do wielu tradycji duchowych, uświadomią Ci, jak niewiele potrzeba, aby lepiej poznać samego siebie i odkryć głębszy wymiar własnego istnienia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »