Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

VERNABLE DHYANI YWAHOO czyli PEMA SANGDZIN KHANDR w Polsce

Autor Mandala Serca, 21.02.2018VERNABLE DHYANI YWAHOO czyli PEMA SANGDZIN KHANDR 
Polska - w Dniach 05-08 Kwietnia 2018 Rok
Warszawa & Dobczyce koło Krakowa

  Venerable Dhyani Ywahoo - Pema Sangdzin Khandro

Jest niezwykłą nauczycielką, łączącą 3 starożytne strumienie duchowej mądrości. Jest 27-pokoleniem niosących mądrość w tradycji Tsalagi (Cherokee), a także szanowaną nauczycielką Vajrayany w tradycji Drikung Kagyu i Nyingma Buddyzmu Tybetańskiego. Jest przywódczynią Szczepu Green Mountain Ani Yun Wi Wa, oraz założycielką i duchowym przewodnikiem Sunray Meditation Society oraz Sunray Peace Village w Vermont w USA.

Bardzo serdecznie zapraszamy na bardzo szczególne wydarzenia – wykład i warsztat z Czcigodną  DHYANI YWAHOO czyli PEMA SANGDZIN KHANDRO

WARSZAWA - w dniach 05-06 kwietnia 2018 r.
SUTRA SERCA. Taniec powstających zjawisk
– 5 kwietnia, godz. 19-21 – wykład otwarty
– 6 kwietnia, godz. 10-13 i 15-18 – warsztat

DOBCZYCE koło KRAKOWA - dnia 08 kwietnia 2018
NAUKI O RODZINIE ŻYCIA.
Wykład o kulturze i tradycjach pokojowych plemienia  Tsalagi (Cherokee)"
- 08 kwietnia 2018 (niedziela) godz: 15.00-17.00
Wykład będzie prowadzony po angielsku i tłumaczony na język polski.
 
Szczegóły organizacyjne znajdziesz poniżej w wiadomości:

SUTRA SERCA
Taniec powstających zjawisk

- "W codziennym życiu mamy możliwość nieustającego podnoszenia jakości wszystkich elementów swojego życia poprzez praktykowanie współczucia. Jest to możliwe dzięki uwolnieniu się od wewnętrznego konfliktu, oczyszczenia z negatywnych emocji, które zaciemniają naszą wewnętrzną mądrość. Nie musimy niczego szukać daleko, wszystko istnieje w przejrzystym świetle naszej świadomości i tam możemy zobaczyć rzeczy takimi jakimi są. Dzięki zrozumieniu tańca emocji mamy możliwość ujrzenia naturalnego stanu mądrości nieoddzielonego od żadnego momentu". Wykład i warsztat "Sutra serca - taniec powstających zjawisk", skierowany jest do wszystkich, niezależnie od wyznania, światopoglądu etc. Jedynym warunkiem jest chęć dokonywania zmian w sobie i działania dla dobra innych. W trakcie wykładu i warsztatu za sprawą Czcigodnej Nauczycielki doświadczymy mądrości dwóch wielkich ścieżek buddyjskiej i indiańskiej.

NAUKI O RODZINIE ŻYCIA 

Wykład o kulturze i tradycjach pokojowych plemienia Tsalagi (Cherokee)
- Jak zainicjować dobre relacje? - "Zaczynamy najpierw z naszą rodziną, sąsiadami i naszymi współpracownikami. Dla przykładu rozważ relację z jednym ze swoich sąsiadów ... może nie rozmawiacie ze sobą, może jest między wami nieporozumienie. W momencie, kiedy zauważysz rezultat niezgody i zdecydujesz się, by nie dodawać wiecej kamieni do strumienia komunikacji, wtedy powstaje przestrzeń na inny rodzaj relacji. Uważne używanie naszych słów i głosu kultywuje mowę, która zaprasza pokój, oraz działanie, które będzie najbardziej korzystne dla wszystkich zaangażowanych. Nauki o Rodzinie Życia podążają wzdłuż ścieżek, po których tańczymy sami, jako rodzina, klan i narody. Jesteśmy interaktywnymi odkrywcami, w rezonansie z pieśniami kosmicznymi; wibracji stającej się formą, manifestującej się według harmonii fal"

Venerable Dhyani Ywahoo - Pema Sangdzin Khandro
   


Czcigodna Dhyani Ywahoo jest wyjątkową nauczycielką, ponieważ utrzymuje trzy nienaruszone strumienie starożytnej duchowej mądrości jako:
– dwudzieste siódme pokolenie dzierżycieli linii Ywahoo przekazuje i naucza tradycji Tsalagi/Cherokee
– nauczycielka wadżrajany przekazuje nauki w tradycjach drikung kagju i ningma buddyzmu tybetańskiego
– wódz szczepu Zielonej Góry Ani Yun Wi Wa przekazuje tradycje tego szczepu.

Zgodnie z tradycyjnym przekazem, linia Ywahoo narodziła się ponad 2800 lat temu. Jej założycielem był "Blady" The Pale One, "Dzierżyciel Tajemnic", który był wielkim nauczycielem. Jego imię jest wypowiadane tylko w czasie ceremonii. Po wielu latach, kiedy ludzie zapomnieli pierwotnych instrukcji, porzucili swoje duchowe obowiązki i stali się wojowniczy, Blady przybył ponownie, żeby na nowo rozpalić ogień świętej mądrości. Ciało Bladego świeciło wielkim światłem, potrafił pojawiać się w wielu miejscach naraz i mówić wszystkimi językami. Nauki Bladego rozwijały się w całej Ameryce. Ludzie ponownie wybudowali świątynie i szkoły, a Blady zreformował system edukacji nie tylko osób świeckich, ale też kapłanów. Pokazał również, jak powinno utrzymywać pokój i równowagę w sobie, w rodzinie, klanie, narodzie i na całej planecie. Nauczył jak postępować zgodnie ze świętym prawem i jak harmonizować swoje myśli i czyny. Każdy przedstawiciel linii Ywahoo ma obowiązek dbania o to, aby utrzymywana była powszechna równowaga. To oni mieli za zadanie podtrzymywanie nauk oraz metod zachowania powszechnej równowagi. Obecną dzierżycielką tych nauk jest Czcigodna Dhyani Ywahoo, która otrzymała nauki od dziadka, Eonaha Fishera (Łowiącego Niedźwiedzia), który otrzymał je od teścia Eli Ywahoo, który był pradziadkiem Dhyani Ywahoo oraz od babci, Nellie Ywahoo.

Trzeba też powiedzieć, że Czcigodna Dhyani Ywahoo jest założycielką i duchową dyrektorką Sunray Meditation Society oraz Sunray Peace Village. Linia Ywahoo opiekuje się też kryształami oraz formułami i rytuałami dźwięku uruchamiającymi kryształ. Czcigodna Dhyani Ywahoo jest także pieśniarką i autorką książki "Voices of our Ancestors". Matka 3 dzieci i babcia wielu wnuków.

"Sunray Meditation Society" - to pozarządowa organizacja, działająca w porozumieniu z Departamentem Informacji Publicznej ONZ w USA. Jej celem jest edukacja rdzennych i nierdzennych społeczeństw o rdzennych mieszkańcach, ich historii, kulturze, języku, prawach i współczesnych problemach, jakie napotykają. Czcigodna Dhyani Ywahoo jest autorytetem w sprawach mediacji pokojowych, uznanym przez ONZ.

Sunray jest także ośrodkiem dharmy linii Drikung Kagju, tybetańskiego buddyzmu, dzięki dobroci J. Ś. Drikung Kyabgon Chetsang Rinpoche i Czcigodnego Khenpo Konchog Gyaltsen Rinpoche, a także ośrodkiem dharmy linii Ningma tybetańskiego buddyzmu, dzięki uznaniu przez JŚ. Dudjoma Rinpocze (1904-1997), JE Khenchena Palden Sheraba Rinpoche (1938-2010) i Czcigodnego Khenpo Tsewanga Dongyal Rinpoche.

Więcej informacji:
http://www.sunray.org/
https://www.beautywayproductions.com/
?https://youtu.be/w-Uhcj00QTA?t=1m10s

Informacje Organizacyjne:
Warszawa Miejsce
Centrum Prasowe Foksal
Warszawa, ul. Foksal 3/5
– 5 kwietnia, godz. 19-21 – wykład otwarty
– 6 kwietnia, godz. 10-13 i 15-18 – warsztat

Warszawa - Fundusze
a) wykład otwarty – 50 zł
b) wykład otwarty plus warsztat – 360 zł
c) warsztat – 350 zł
Zaliczki w wysokości 150 zł gwarantujące, ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz wymaganą przestrzeń do ćwiczeń, uczestnictwo w zajęciach.

Uwaga: W sytuacji rezygnacji, można uzyskać zwrot przedpłaty przy zgłoszeniu tego do 25 lutego. Serdecznie zapraszamy też sponsorów aby wsparli swoją szczodrością nasze wydarzenie. Jednocześnie informujemy, że wpłatę na to wydarzenie można rozliczyć w rocznym PIT, albowiem zgodnie z przepisami rocznie można odliczyć od dochodu 6 procent z tytułu darowizny na cele religijne.

Dobczyce - Miejsce:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Dobczyce koło Krakowa, ul. Szkolna 43
Data: Dnia 08.IV.2018 (niedziela) godz: 15.00-17.00

Dobczyce - Fundusze
a) wykład otwarty – 50 zł

Informacje & Zgłoszenia:
Bartosz Drelichowski - Inicjatywa Mandala Serca
Mandala Serca - Contact Form & Zgłoszenia
mobile Phone (+48-607) 434-645

Zgłoszenie zostaną przekazane organizatorcom
Informujemy że zgłoszeniem jest dopiero wpłata zaliczki
Szczegółowe dane zostaną podane po zgłoszeniu mailowym
W przypadku braku odpowiedzi prosimy o sprawdzanie

skrzynki spamu oraz kontakt telefoniczny.

Zapraszamy na to Wyjątkowe Wydarzenie
Inicjatywa Mandala Serca oraz K-Ochana Kornatka & Ośrodek Misyjny Acla

 

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »