Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na luty 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 05.02.2018

 
 
 
 
 
 

Świat w lutym
I choć na niebie nie utworzą się jakieś szczególnie przełomowe układy, to jednak sam miesiąc będzie dość ważny. Dwie figury na niebie – trójkąty losu – zapowiadają pewien dosyć specyficzny astrologiczny proces. Trójkąty są bowiem w astrologii uważane za figury szczęśliwe i harmonijne. Dotyczy to jednak tradycyjnych trygonów. Tu zaś mamy do czynienia z figurą zbudowaną z dwóch nieharmonijnych aspektów: kwadratury i kwinkunksa, oraz z harmonijnego sekstyla. Mamy zatem do czynienia z rozwojową i postępową konfiguracją, ale niosącą pewnego rodzaju napięcie. Czyli poprzez ostre, twarde, a nawet dramatyczne, wydarzenia, mogą się zmaterializować całkiem pozytywne skutki. Pierwszy trójkąt losu trwać będzie cały miesiąc. Tworzy go Uran w Baranie w kwadraturze do Plutona w Koziorożcu i kwinkunksie do Jowisza w Skorpionie. Drugi – jednodniowy – który stworzą Uran w Baranie, Jowisz w Skorpionie, oraz nów w Wodniku. Trójkąt ten będzie mieć miejsce 15 lutego. Co zaś ważniejsze – w tym dniu będzie mieć miejsce częściowe zaćmienie Słońca w 27 stopniu Wodnika.

Pisząc prognozę na rok 2018 zapowiadałem globalny kryzys ekonomiczny, na który po prostu „przyszedł czas”. Dwójkowo-jedenastkowa natura roku 2018 sprzyja rozdarciu, wahaniom i niepewności, mimo, że na rynkach widać raczej euforię, a wskaźniki optymizmu konsumenckiego i inwestycyjnego (np. PMI) osiągnęły wręcz rekordowe wyniki. Większość zaś giełd znów ustanowiła rekordy – zwłaszcza nowojorska NYSE – ale również rynki azjatyckie i większość europejskich (poza wschodnioeuropejskimi). Jest takie powiedzenie: jeśli sprzątaczki i straganiarki zaczynają kupować akcje, to znaczy, że nadciąga kryzys. To co obserwowaliśmy w przypadku bitcoina dowodzi, że „coś” zaczyna się niepokojącego dziać na rynkach. Jego spadek o 30% w skali miesiąca sygnalizuje, że zaczynają pękać bańki spekulacyjne, co za chwilę przełoży się na rynki akcji. Być może właśnie zatem lutowe zaćmienie Słońca będzie kolejnym sygnałem zapowiadającym tę – już nie korektę – rozgrzanych rynków, ale bessę, a może nawet i głębszy krach, który nas w tym roku czeka.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Przepisy na szczęście

Bądź zdrowy, wolny i odnieś sukces. Zobacz nowe przepisy na szczęście Studia Astropsychologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »